MÜZİK HABER

Harbiye Deniz Diye İnledi! Deniz Seki Harbiyeyi İnletti!

Harbiye Deniz Diye İnledi! Deniz Seki Harbiyeyi İnletti!

DENİZ SEVGİSİ

Demiz Seki, sahnesinde Türk ve dünya starlarını ağırlayan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda önceki gece muhteşem bir konser verdi. Uzun süredir vereceği ilk büyük konser için bir buçuk aydır hazırlanan Deniz Seki’nin hayranlarıyla kavuşması unutulmaz anlara sahne oldu. Şarkılarıyla ve performansıyla olduğu kadar özel tasarlanmış sahnesi ve dev prodüksiyonu ile de büyük beğeni toplayan Deniz Seki, konsere gelenlere unutulmayacak bir gece yaşattı.

Sahneye çıktığı ilk anda hayranlarının yoğun sevgi tezahüratları ve alkışlarıyla karşılaşan Deniz Seki, binlerce kişiyle bir ağızdan en sevilen şarkılarını seslendirdi. Açıkhava Tiyatrosu’nun sahnesi içine yerleştirilen taht da ve 35 kişilik orkestrası için özel ışıklandırılmış bir alan yaratan Deniz Seki, “hayatımın en özel gecelerinden biri” dediği konseri boyunca müthiş bir duygu seli yaşattı.

KOSTÜMLER GÜLŞAH SARAÇOĞLU, GÖRSEL YÖNETMEN NİHAT ODABAŞI

Konserine “Bal Saklıyor” şarkısıyla başlayan Deniz Seki, konserin ilk bölümünde Gülşah Saraçoğlu imzalı elbisesiyle ile çıktı. Konser boyunca Gülşah Saraçoğlu imzalı bir başka farklı kostüm daha giyen Deniz Seki, hayranlarına kostümlerine isim verdiğini anlattı. Sahnede ilk olarak ‘Deniz’ adını verdiği kostümü büyük beğeni toplayan Seki, ikinci yarıda ‘Güneş’ isimini verdiği diğer kostümü içinde göz alıcı görüntüsüyle alkış aldı.

GÖZ YAŞLARI SEL OLDU

190  kişilik bir ekibin çalıştığı konserde söylediği şarkılarla bol bol alkış alan Deniz Seki’nin muhteşem performansına eşlik eden görsel şovların ve bu konsere özel çekilen görüntülerin yönetmenliğini ise Nihat Odabaşı yaptı.

Meslek hayatının 20 ‘nci yılını da sahnede kutlayan Deniz Seki gördüğü ilgi ve sevgi selinden duygulanarak bir ara gözyaşlarını tutamadı. Deniz Seki sahnede hıçkıra hıçkıra ağlarken Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran seyircisiler arasında da ağlayanlar oldu. Kesilmeyen alkışlarla duygusal anlar yaşayan Deniz Seki “hepinize teşekkür ediyorum Allah ‘ıma da bu sevgiyi ve bugünü bana yaşattığı için şükrediyorum “ dedi.

3 SAAT SAHNEDE KALDI

Şarkı söylemeyi sizi ve sizinle şarkı söylemeyi çok özledim diyen  Deniz Seki tam 3 saat boyunca sahnede kaldı. Konser sonunda aldığı alkış ile tekrar sahneye çıkan Deniz Seki hepinizin hayatının şarkısı vardır işte benimde hayatımın şarkısı diyerek sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı “Gidemem” i seslendirdi.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Deniz Seki ‘yi ilk Harbiye Açıkhava …konserinde Gülben Ergen. Emel Müfrüoğlu, Şükran Ovalı Erkin, Aynur Aydın, Arto gibi bir çok ünlü isim yalnız bırakmadı…

KULİS ÇİCEK BAHÇESİ OLDU…

Deniz Seki ‘yi ilk konserinde kulisinde dostları da yalnız bırakmadı. Bir çok ünlü ismin Deniz Seki’yi tebrik etmek için gönderdiği birbirinden güzel çiçekleri kulisi çiçek bahçesine döndürdü.

KONSERLER DEVAM

Konser maratonuna hiç ara vermeden devam edecek olan Deni Seki arka arkaya yapacağı açık hava konserleriyle şehir şehir gezip sevenleriyle buluşacak.

12 Ağustos Cumartesi Kıbrıs SAVOY HOTEL 18 Ağustos Cuma Bodrum ANTİK TİYATROSU, 25 Ağustos Cuma Çeşme AMFİ TİYATRO, 26 Ağustos Cumartesi  Ankara WİNNER İNCEK HOTEL , 2 Eylül Salı Kıbrıs SAVOY HOTEL , 13 Ekim Cuma İzmir AÇIKHAVA TİYATROSU , 14 Ekim Cumartesi Antalya AÇIKHAVA TİYATROSU , 27 Ekim Cuma Kıbrıs MERİT LEFKOŞE HOTEL , 28 Ekim Cumartesi Kıbrıs MERİT LEFKOŞE HOTEL, 9 Kasım Perşembe Kıbrıs KALP DAMAR CERRAHİSİ KONGRESİ .11 Kasım Cumartesi Kıbrıs VASKÜLER CERRAHİ KONGRESİ

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %