MÜZİK HABER

Gizem’in ”Aşk Uykusu” Dinleyicilerle Buluşuyor!

Türk Pop Yepyeni Bir İsimle Tanışıyor! Gizem’in ”Aşk Uykusu” Dinleyicilerle Buluşuyor! 

Geçtiğimiz yıllarda birçok yeni ve başarılı ismi Türk pop müziğine kazandıran Sony Music Türkiye, sizleri yepyeni bir isimle daha tanıştırıyor; Gizem.

Yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığı ilk EP’si “Aşk Uykusu”nu 4 Ağustos’ta dinleyicilerle buluşturanGizem’in ilk çalışmasında dört yeni şarkı bir de versiyon bulunuyor.

Ayla Çelik Prodüktör Oldu!

Genç sanatçı Gizem’in “Aşk Uykusu” EP’sinin prodüktörlüğünü Ayla Çelik ve Erhan Bayrakbirlikte üstlenirken, müzik dünyasının en sevilen isimleri de bu EP’de bir araya geldi. Ayla Çelik, Ersay Üner, Murat Güneşgibi isimlerin şarkılarının yer aldığı EP’de tüm düzenlemeler aynı zamanda çalışmanın müzik direktörlüğünü de yapan Erhan Bayrak’ın imzasını taşıyor.

Albümün fotoğrafları için Nihat Odabaşı’nın objektifinin karşısına geçen Gizem, ilk klibinde de yine usta isim Nihat Odabaşı ile birlikte çalıştı. Bir Ersay Üner şarkısı olan “Ayrılık Zamanı”nı kliplendiren Gizem’in klip çekimleri Şile’de yaklaşık 16 saatte tamamlandı. Gizem’e klipte model ve oyuncu Furkan Özyılmaz eşlik etti.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=fTpICfnPGbo” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Ünlü İsimlerden Destek Gecikmedi!

Geçtiğimiz hafta paylaştığı klip teaser’ı da büyük yankı uyandıran Gizem’e müzik ve magazin dünyasından da büyük destek geldi. Hande Yener, Seren Serengil, Emel Müftüoğlu, Ayla Çelik, Asena, Safiye Soyman, Fatih Ürek, Ersay Üner, Ceylan, Yılmaz Morgül, Nihat Odabaşıve Şeyda Coşkungibi ünlü isimler Gizem’in teaser’ını kendi sosyal medya sayfalarından duyurarak genç sanatçıya şans dilediler.

Babasının İzinde!

Gizem ilk albümü “Aşk Uykusu”nu; “Heyecanımı tarif edebilmem imkansız. Kendimi dünyanın en şanslı kızı olarak görüyorum. Ayla Çelik ve Erhan Bayrak benim ikinci konservatuarım. İkisi de hikayemi baştan yazdılar, varlıklarıyla bile bana güç verdiler. Nihat Odabaşı beni kamera ile ilk kez tanıştırdı, birikimiyle kendisine hayran kaldım. Tabii benimle yeteneğini paylaşan, kızı olmaktan ve soyadını taşımaktan gurur duyduğum babam Mahmut Tuncer ile bana benden çok inanan annem Işıl Tuncer… İyi ki hepsi hayatımdalar ve iyi ki ‘Aşk Uykusu’ hepsinden izler taşıyor. Umarım müzikseverler de bu heyecanımı benimle paylaşırlar.” sözleri ile anlattı.

Erol Sayan’ın Son Öğrencisi, Gizem.

Sanatçı Mahmut Tuncerve Işıl Tuncer’in kızları olan Gizem, 1992 yılında Bodrum’da dünyaya geldi. Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Kerem Alışık’tan özel oyunculuk dersleri alan Gizem, oyunculuk eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde Tiyatro bölümünü kazanarak tamamladı. Lise eğitimi sırasında Erol Sayan’dan nota, usül ve nazariyat dersleri de alan Gizem, aynı zamanda kendisinin de son öğrencisi oldu. Üniversitede Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümü’nü kazanan Gizem; Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi Türk müziğinin saygın isimleri ile birlikte çalışma şansı yakaladı. İlk sahne deneyimini babası Mahmut Tuncer’le yaşayan Gizem, 6 sene boyunca Mahmut Tuncer’e sahnede eşlik etti.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7NogHKhElRM” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Gizem’in ilk EP’si “Aşk Uykusu” 4 Ağustos’ta tüm dijital platformlar ve müzik marketlerdeki yerini alırken, albümün ilk klibi “Ayrılık Zamanı” ise aynı tarihte GizemVEVO YouTube sayfasında dinleyicilerle buluştu.

      

www.gizemusic.com

 

 

 

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %