MÜZİK HABER

Ayşe Hatun Önal’dan Albüm Partisi!

AYŞE HATUN ÖNAL’DAN ALBÜM PARTİSİ!

Müziğindeki yenilikçi altyapılarla her zaman standartların üzerinde, cesur işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, müzik gündemine oturan yeni albümü “Selam Dengesiz”in albüm lansman partisini geçtiğimiz gece gerçekleştirdi.

Geceden Yüksek Çözünürlüklü Tüm Görselleri İndirmek İçin Tıklayın!

Medya ve eğlence sektöründen birçok davetlinin bulunduğu parti, Harbiye’nin son dönemdeki en gözde mekanlarından Flamme’da gerçekleşti. Partinin ilk saatlerinde DJ Koray T, çaldığı set ile geceyi hareketlendirdi.

Ayşe Hatun Önal’ın davetlilerle tek tek ilgilendiği gecenin ilerleyen saatlerinde sevilen sanatçı “Olay” şarkısıyla sahnedeki yerini aldı. “Dengesiz”, “Cehennem”, “Devran”, “Dur Dünya” gibi albümün sevilen şarkılarını arka arkaya seslendiren Ayşe Hatun Önal’a sahnede dansçılar da eşlik etti. Sahnede oldukça heyecanlı olduğunu belirten Ayşe Hatun Önal, “Devran” şarkısını seslendirdiği sırada albümün şarkı yazarları Gülhan, Gülşah Tütüncü ve İsra Gülümser sahneye çıkarak şarkıyı Ayşe Hatun Önal ile birlikte seslendirdi. Güzel sanatçı sahne kıyafetiyle de, kulaklara olduğu kadar gözlere de hitap etti.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZBhuGP6__qI” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %