MÜZİK HABER

Sedat Yeğin – Yaz Yağmuru (Emre Müzik)

Müzik serüvenine hızla devam eden Sedat Yeğin, geçtiğimiz yıl yayınladığı ‘Ne Olur Sev’ ile yakaladığı başarıyı Serdar Ortaç’ın klasik haline gelen şarkısı “Yaz Yağmuru” cover’ı ile devam ettiriyor.

Söz ve müziği Serdar Ortaç’a düzenlemesi Tarık İster’e ait “Yaz Yağmuru” şarkısı Emre Müzik etiketi ile 2 Ağustos Perşembe günü dijital müzik ve video platformlarında yayınlandı.

“Serdar Ortaç’ın, bana inanıp en önemli şarkılarından birini emanet etmesinden dolayı çok mutluyum” diyen Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu Sedat Yeğin’in yeniden yorumladığı “Yaz Yağmuru”nun kayıtları Ortaç Müzik ve Tarık İster stüdyolarında yapıldı. Şarkının mix’i Tarık İster mastering’i Art Line tarafından hazırlandı.

“Yaz Yağmuru” şarkısının video klibi Kırklareli, Tekirdağ ve Bulgaristan sınırında Alişan Günay Yıldırım yönetmenliğinde çekildi. Görüntü yönetmenliğini Emrah Özbilen’in yaptığı klip, 16 kişilik bir ekiple tamamlandı.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=nkTj80XrcAs” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Comments are closed.

0 %