MÜZİK HABER

Hakan Kılıç ”İnsan Yalan” İle Yeniden Müzik Severlerin Karşısında!

Hakan Kılıç ”İnsan Yalan”

Hakan Kılıç 1976 yılında İstanbulda dünyaya geldi.

Müzik sevgisi ve ilgisini küçük yaşlarda içinde taşıyan sanatçı,müziğe ilk adımını ilkokulda bando takımında trampet ve flüt çalarak attı. Daha sonraki yıllarda bu sevgi şiddetini arttırarak devam etti.Özellikle türk sanat müziğine olan özel ilgisiyle birlikte, müzik bilgisini geliştirebilmek amacıyla özel müzik okullarından nota ve şan dersleri aldı.Bu arada lise son çağlarında İstanbul’un değişik mekanlarında sahne yapmaya başlayarak müzik hayatına ve müzik kariyerine yön vermeye başladı.Bu esnada beste ve söz çalışmalarına başladı ve 1997 senesinde ilk albümünü yaptı.

Hakan Kılıç son 17 senedir Hollanda’nın Amsterdam şehrinde yaşamaktadır.

Hakan Kılıç 2010 yılında çıkardığı “Sentez” albümü ,2015 yılında “Vazgeçemezsin” maxi-single’ından sonra, 2 şarkıdan oluşan “İnsan Yalan” isimli maxi-single albümü ile yeniden müzikseverlerin karşında!

Söz ve müziği kendisine, aranjesi Suat Aydoğa’a ait olan “İnsan Yalan” isimli şarkısında insana ve hayata dair başka bir felsefi bakış açısını günümüzün modern müzik altyapısı ile yansıtmaya çalışan Hakan Kılıç şarkısını İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Bodrum’da kliplendirildi.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=XZov3E13FoQ” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

 

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %