MÜZİK HABER

Faruk Sabancı’dan Bu Yaz Hit Olmaya Aday Şarkı; ”Home”

FARUK SABANCI’DAN BU YAZ HİT OLMAYA ADAY YEPYENİ ŞARKI “HOME”

Türkiye’nin uluslararası arenaya çıkardığı en önemli elektronik müzik DJ’i ve prodüktörlerinden Faruk Sabancı, heyecanla beklenen yeni çalışması “Home” ile dinleyiciyle buluşuyor.

İlk kez Survivor Türkiye’de yayınlanan ve bugün Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yer alan “Home feat. Sabrina Signs”, Faruk Sabancı’nın müzikal becerilerini ve melodik sezgilerini ortaya koyan tam bir festival şarkısı olma özelliği taşıyor. Sabrina Signs’in vokali ile bambaşka bir müzikal lezzete ulaşan şarkı, telli çalgıları, bıçak gibi synth’leri ve trampetleri tek potada ustaca harmanlıyor.

Faruk Sabancı, sürükleyici yapısı ve dokunaklı vokal yorumu ile dikkat çeken şarkısı “Home” ile çok kısa süre içinde, dünya festivallerinde yer alacağa benziyor. Sabancı, dünyaca ünlü sanatçılar ve eleştirmenler tarafından elektronik müziğin gelecek neslini temsil eden en yetenekli ve genç müzisyenlerden biri olarak kabul ediliyor.

cid:image002.jpg@01D2E5E8.641496D0Henüz 16 yaşındayken ilk büyük anlaşmasını imzalayan Faruk Sabancı, sonraki dönemde istikrarlı bir şekilde dünya standartlarında prodüksiyonlar yaptı ve yayınladı. Bu çalışmaları sayesinde David Guetta, Martin Garrix, Calvin Harris, Tiësto ve daha bir çok ‘trendsetter’ sanatçının beğenisini kazandı. Faruk Sabancı daima gelişerek ve yeni tarzlar deneyimleyerek elektronik müziğin zirvesindeki iki ismin, Armin Van Buuren ve Hardwell’in de dikkatini çekmeyi başardı; her ikisi de Sabancı’nın prodüksiyonlarını kendi plak şirketleri Armada ve Revealed üzerinden yayınlamak için teklifte bulundu.

Single çalışmaları ile tüm bu dev isimlerin canlı performanslarında düzenli olarak yer bulan 25 yaşındaki Faruk Sabancı, son olarak Amerikalı dans müziği grubu Sofi Tukker’a ait Johny parçasına yaptığı remix ile dijital platformlarda üst sıralara tırmandı. Dans müziğinin en iddialı isimlerinden Faruk Sabancı, yepyeni single’ı “Home” ile bugünden itibaren tüm dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla dinleyicilerle buluşuyor.

facebook42.pngtwitter42.pngcid:image009.png@01D2E539.C0461280

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %