MÜZİK HABER

Sezen Aksu Rubato’ya ”Yoldan Çıktım” Dedirtti!

Sezen Aksu, Rubato’ya “Yoldan Çıktım” dedirtti!

Son albümü “İKİ” ile büyük beğeni toplayan Rubato, albümün heyecanla beklenen klibi ile bugün izleyiciyle buluşuyor. Hem de Sezen Aksu’nun hikayesiyle…

Sözleri Sezen Aksu, bestesi Fatih Ahıskalı,düzenlemesiRubato imzası taşıyan “Yoldan Çıktım” şarkısının Said Dağdevirenve İdil Dizdar yönetmenliğinde çekilen klibi izleyiciye alışılagelmişin dışında bir Rubato klibi deneyimi yaşatacak.

Senaryosunu Sezen Aksu’nun kaleme aldığı klip, aşkın ve arkadaşlığın gücünü izleyiciye eğlenceli bir biçimde sunuyor.Özer Arkun, Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdarve Eralp Görgün’den oluşan Rubatoile Selen Özgürve Yücel Gökçek’in başrollerini paylaştığı “Yoldan Çıktım” klibinin konusu, minik serçe Sezen Aksu’nun grup üyelerinden Fatih Ahıskalı’nın enstrümantal bir bestesini çok beğenmesi ve bu besteye bir söz yazmaya koyulması ile başlar. Sözleri düşünürken bir yandan da şarkıya uyabilecek bir klip hayal eden Sezen Aksu, hızını alamaz ve klibin başında da Özer Arkun’un seslendirdiği diyalogu yazar. Bu şekilde ilerleyen ve Rubato’nun sevda uğruna dayak bile yediği klip, konuk oyuncularıyla da dikkat çekecek.

Müzik dünyasından sürpriz konuk oyuncular da bu klipte!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_-etADXyXHE” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Mehmet Erdem,  Hakan Altun, Hüsnü Arkan, Yeni Türkü grubunun üyelerinden; Derya Köroğlu, Erkin Hadimoğlu,Taksim Trio’dan; İsmail Tunçbilek, Aytaç Doğan ve Bülent Altınbaşgibi isimler bu hareketli klibe renk katan sürpriz müzisyenlerden.

Kadıköy Rıhtım ve Haydarpaşa Garı üst köprüsünde çekilen ve stil danışmanlığını Filiz Ahıskalı’nın yaptığı klipteCengiz Ercümer çaycı rolünü üstlenirken, grubun davulcusuKaan Ahıskalıda grubun habercisi rolünde.

“Yoldan Çıktım” klibi müzik kanallarından sonra şimdi de RubatoVevo YouTube kanalında sizlerle.

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %