MÜZİK HABER

Denge ”Lafta Kalmasın” Dedi Ve İlk Albümünü Yayınladı!

DENGE “LAFTA KALMASIN” DEDİ VE İLK ALBÜMÜNÜ YAYINLADI!

2000’li yılların başlarında tıp öğrencisi olan bir grup arkadaş tarafından kurulan ve yüksek tempolu tahsil hayatının getirdiği zorluklara rağmen günümüze kadar taşımayı başardıkları  Denge topluluğu, ilk çıkış albümleri olan Lafta Kalmasın‘ı 3 Adım Müzik etiketiyle yayınladı.

Vokallerde Oğuz Ucagök & Ender Anılır, gitarda Orçun Zorbozan, bas gitarda Ali Arman ve davulda Can Özlü‘den meydana gelen Denge grubunun çoğunluğunu uzman doktorların oluşturuyor olması da değinilmesi gereken ilginç bir nokta. Mesleki şartlardan dolayı yoğun mesai saatlerine sahip olsalar da müziğe olan tutkuları sayesinde 1.5 yıl gibi bir sürede Lafta Kalmasın’ı tamamlamışlar. Pop rock dinleyicisinin beğenisine sundukları albümde rock müziğin çeşitli türlerle harmanlandığı parçalar yer alıyor. Oğuz Ucagök’ün 5, Ender Anılır’ın 2 eseriyle temelini attığı albümün sound’ları ile dikkat çeken tüm düzenlemeleri ise Osman Hekimoğlu imzası taşıyor.
Toplamda 7 şarkıdan oluşan Lafta Kalmasın albümüne dijital platformlar ve müzik marketlerden ulaşmak mümkün.

Denge, ilk video klip terchini albümün öne çıkan şarkılarından biri olan Zorbozan‘dan yana kullanmış. Kötü Adam yönetmenliğinde  hazırlanan “Zorbozan” klibi ilginç hikayesi ve sürprizleriyle dikkat çekeceğe benziyor.

Albüm Linkleri

iTunes : https://goo.gl/A5VqDD

Spotify : https://goo.gl/BbrzzS

Fizy : https://goo.gl/7hyPz7

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=GSbz5sX0c3k” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

 

 

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %