MÜZİK HABER

Sıla ”Yan Benimle” İle Milyonların Gönlünü Fethetti!

SILA “YAN BENİMLE” İLE MİLYONLARIN GÖNLÜNÜ FETHETTİ!

Türk pop müziğinin en sevilen şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, 3 Mart Cuma günü dinleyicilerin beğenisine sunduğu film tadındaki klibi “Yan Benimle” ile sadece 1 günde 1 milyon izlemeyi geçti.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=kXBunIe_PSw” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Yüksek Çözünürlüklü Tüm Fotoğrafları İndirmek İçin Tıklayın!
https://we.tl/QAzvW9bqzk

Son albümü “Mürekkep” ile aylardır müzik listelerinin üst sıralarındaki yerini koruyan Sıla; sözleri kendisine, bestesi Fatih Ahıskalı’ya, düzenlemesi ise Efe Bahadır’a ait olan, albümünün duygusal şarkısı “Yan Benimle”nin video klibini geçtiğimiz gün müzikseverlerle buluşturdu.

“Yan Benimle” yayınlandıktan yalnızca birkaç saat sonra YouTube’da en çok ilgi gören videoların yer aldığı “Trend Videolar” listesine girdi ve kısa sürede bu listede 1 numaraya yükseldi. Merakla beklenen klip, 24 saatte 1 milyondan fazla izlenerek büyük yankı uyandırdı. Klip, yayında oluşunun ikinci gününe ise 2 milyon izlenme ile başladı.

Senaryosunu Bedran Güzel’in yazıp yönettiği dörtte üçü tek plan çekilen “Yan Benimle” video klibinin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi. Çekimleri Cihangir “Aramızda”, Karaköy ve Galata’nın çeşitli sokaklarında gerçekleştirilen, ayrılık sonrası yaşanan ve her gün tekrarlanan bir acıyı kadın gözünden vurgulayan klipte Sıla’ya 50 kişilik ekip ve 30 kişilik oyuncu grubunun yanı sıra başrol olarak da ünlü oyuncu Yurdaer Okur eşlik etti. Sıla, bu klipte ilk kez bir hikaye içerisindeki oyunculuğuyla da kamera karşısına geçmiş oldu. Sevilen sanatçının stil danışmanlığını Hande Kızıl gerçekleştirdi.

Performans sahnelerinde Sıla’ya gitarda Efe Bahadır, bas gitarda Cudi Genç, piyanoda Burak Erkul, udda Semih Çelikel ve davulda Kerem Yiğitgiray eşlik etti.

Müzikseverlerin uzun zamandır merakla beklediği “Yan Benimle” klibi SılaVEVO YouTube kanalı ve tüm müzik kanalları aracılığıyla dinleyicilere ulaştı.

EN SEVDİĞİNİZ SILA ŞARKILARINI TEK TIKLA DİNLEYİN! “SILA” ÖZEL LİSTESİ SPOTIFY’DA!

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %