MÜZİK HABER

Hangi Duayen Sanatçının Hayatı Film Oluyor?

CRI TÜRK Açıklıyor: Müslüm Gürses’in Hayatı Film Oluyor

Elenor Müziğin sahibi duayen müzik prodüktörü Muhteşem Candan, konuk olduğu CRI TÜRK FM’de hazırlanan Müslüm Gürses Anma programında bir ilki açıkladı.

Müslüm Gürses’in bir dönem prodüktörlüğünü yapan Muhteşem Candan, yakında Müslüm Gürses’in hayatını işleyen bir filmin çekileceğini söyledi. Muhterem Nur’un bir kitap yazdığını da belirten Muhteşem Candan, “kendi hayatını yazdı ama hayatının büyük bir bölümünde Müslüm Gürses’te var” dedi. Müslüm Gürses’in hayatını işleyecek bu film projesinde Müslüm Gürses’in bugüne kadar yayınlanmamış şarkılarının da ilk kez yer alacağını açıklayan Muhteşem Candan, proje aşamasında olan filmde Müslüm Gürses’i kimin canlandıracağı konusunun düşünüldüğünü söyledi.Filmin çekimleri ise mayıs ayında başlayacak.

Kitlesi Her Geçen Gün Artıyor !

Muhteşem Candan,  CRI TÜRK’e yaptığı açıklamada Müslüm Gürses gibi isimlerin zor yetiştiğini söyledi ve “Böyle bir değer zor yetişiyor, o kadar uzun bir dönemden geçip bugüne geldi ki Müslüm Gürses… Bu başarı için işini sevmen lazım, yaptığın müziği sevmen lazım.” dedi. Candan “Bugün gördüm ki Müslüm Gürses’in kitlesi daha da büyüyor. Bugün mezarı başında onu andık ve gördüğüm ilgi beni bir kez daha duygulandırdı” dedi.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %