MÜZİK HABER

İstanbul Sıla’ya Doyamadı!

İSTANBUL SILA’YA DOYAMADI!

Sıla’nın, geçtiğimiz Ocak ayında dört kez gerçekleştirdiği ve her biri yoğun ilgi gören “Heybeden Şarkılar”konserlerinin İstanbul ayağının beşinci ve son konseri geçtiğimiz gece yine binlerce dinleyicinin katılımıyla gerçekleşti.Konserin Tüm Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflarını İndirmek İçin Tıklayın!

Dokuz yıllık müzik kariyerinde yayınladığı altı stüdyo albümde yer alan şarkılarını kronolojik bir sıralama ile seslendiren Sıla, yaklaşık 3,5 saat sahnede kaldı. Biletleri günler öncesinden tükenen bu son İstanbul“Heybeden Şarkılar” konserinde salonu dolduran binlerce dinleyici Sıla’nın şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

SILA’YI MÜZİSYEN DOSTLARI DA YALNIZ BIRAKMADI!

Hüznü ve enerjisi bir an olsun eksik olmayan konserde Sıla, “Yabancı” şarkısını söylemeden önce, bu şarkıyı çok sevdiğini bildiği ve kendisini izlemeye gelen Ceyl’an Ertem’i sahneye davet etti. Bu sürpriz davet sonrasında Ceyl’an Ertem ve Sıla, “Yabancı” şarkısını birlikte seslendirdi. Ceyl’an Ertem’in yakında yayınlanacak olan yeni albümünde iki tane şarkısı olduğunu da ilk kez bu konserde müzikseverlerle paylaşanSıla, bir ara da sahneyi çelloda kendisine eşlik eden, Rubato grubunun vokali Özer Arkun’a bıraktı. Özer Arkun’un hem çello çaldığı hem de seslendirdiği “1980” yorumu seyirciden uzun süre alkış aldı. Ardından sevilen şarkılarıyla konserine devam eden Sıla, Erol Evgin’in “Altın Düetler” albümünde seslendirdiği “Ateşle Oynama” düetini, geri vokallerde kendisine eşlik eden Dünya Kızılçay ile birlikte seslendirdi.Konserin Tüm Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflarını İndirmek İçin Tıklayın!

Konserin ikinci yarısında iki küçük Sıla hayranı sahneye çıkarak, sanatçı ile birlikte “Aslan Gibi” şarkısını seslendirdi. Baştan sona şarkıyı Sıla ile birlikte seslendiren çocuklar, hem Sıla’yı hem de salondaki tüm dinleyicileri duygulandıran anlar yaşattı.

Sıla; geçtiğimiz yıl yalnızca iki konserinde seslendirdiği “Yıkılmadan Duvar” şarkısını da yine ilk kez bir“Heybeden Şarkılar” konserinde seslendirdi.

YENİ KLİP MÜJDESİ GELDİ!

Sıla’nın “Mürekkep” albümünün en sevilen şarkılarından “Yan Benimle”ye çekilen klibin müjdesi de yine ilk kez bu konserde dinleyicilerle paylaşıldı. Sanatçı, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği “Yan Benimle” klibini çok yakında müzikseverlerin beğenisine sunacağını ilettikten sonra tüm salonla hep bir ağızdan “Yan Benimle” şarkısını seslendirdi.

Geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç, çelloda Özer Arkun, perküsyonda Cengiz Ercümen ile Murat Yeter ve gitarda da Efe Bahadır’ın Sıla’ya eşlik ettiği konserde, tüm müzisyenler Levon Kordonciyan imzalı özel smokinlerle sahne aldı. Sanatçının menajeri Serkan Güney’in sunumunu yaptığı konserlerde şarkı aralarında zaman zaman Sıla ve Efe Bahadır ile atışmaları da dinleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Üç farklı kostüm ile sahne alan Sıla, konserinin kapanışını “Afitap” ile yaparken tüm salon da büyük bir coşkuyla sahne önüne gelerek sevilen sanatçıya eşlik etti.

 “HEYBEDEN ŞARKILAR” BU KEZ ANKARA’DA!

Sıla’nın İstanbul’da beş kez gerçekleştirdiği ve akustik müzik ziyafetleriyle unutulmaz saatlere imza attığı“Heybeden Şarkılar” konseri, yoğun ilgi üzerine bu kez Ankara’da sahnelenecek. Sevilen sanatçı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Heybeden Şarkılar” konseptiyle Ankara Congressium’da sahne alacak.

EN SEVDİĞİNİZ SILA ŞARKILARINI TEK TIKLA DİNLEYİN! “SILA” ÖZEL LİSTESİ SPOTIFY’DA!

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %