MÜZİK HABER

Ayşe Çınar “Deniz Gibi Sev” (‘Kaan Gökman Radio Mix’ Video)[Pasion Turca)

Müzik dünyasının yeni seslerinden Ayşe Çınar’ın ilk albümü “Deniz Gibi Sev” Pasion Turca etiketiyle müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini aldı.
Yıllardır üzerinde çalıştığı şarkılarını ilk albümü olan “Deniz Gibi Sev”de toplayan Ayşe Çınar, tesadüf eseri tanıştıkları dünyaca ünlü şarkıcı Monica Molina’nın “A Paso Lento” adlı şarkısını Türkçe olarak yorumladı ve şarkı “Kalbimin Çaresi” olarak albümdeki yerini aldı.
İlk albümü “Deniz Gibi Sev”de Erkin Hadimoğlu ile birlikte besteledikleri  “Paramparça”  şarkısı dışında; Erkin Hadimoğlu, Ender Gündüzlü,  Noel Molina, Tolis Ketselidis, Metin Yavuz ve Zafer Rengin Baykal’ın bestelerinin yer aldığı toplam 10 şarkı ve ‘Deniz Gibi Sev’in remix’i olmak üzere 11 şarkı bulunuyor.
Ayşe Çınar’ın, ilk albümüyle aynı ismi taşıyan “Deniz Gibi Sev” adlı şarkısına Kaan Gökman imzalı bir versiyon yapıldı ve şarkı kliplendi. Klip yönetmenliğini ise Ayşe Çınar’ın sanatçı dostu Gökçe yaptı. [su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=oArs4cCIXzw” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %