MÜZİK HABER

Ziynet Sali’nin “Çeyrek Gönül”ü!

Ziynet Sali’nin son albümünün yeni video klibi “Çeyrek Gönül”, 6 Ocak Çarşamba günü yayınlandı. Bozcaada’da çekilen video klipte yarım kalan bir aşkın hikayesi sinemasal bir dille anlatılıyor. Aşklarına rağmen hayatı birlikte yaşayamayıp, paylaşamayan genç çiftin ilişkilerinin son evresinden kesitlerin yer aldığı dramatik hikayede Ziynet Sali’ye başarılı oyuncu Serhat Kaynarpınar eşlik ediyor.
Bozcaada’da yaşan Fransız bir ailenin evinde gerçekleştirilen çekimler 16 saatte tamamlandı. Görüntü yönetmenliğini Eyüp Boz’un yönetmenliğini ise Murad Küçük’ün yaptığı klip Alexa Plus kamera ile çekildi.

Duygusal sahneleri ile kalbinize dokunacak olan şarkı ve klibi için Ziynet Sali “Şarkının bestesi üniversite arkadaşım Fatih Ahıskalı’ya ait. Besteyi bana yolladığında ilk duyduğumda gözyaşlarıma hakim olamamıştım. Bozcaada’nın büyülü atmosferinde video klibi çekerken de aynı duyguları yaşadım. Klipte gözlerimi dolu dolu gördüğünüz sahneler gerçek. Yarım kalan, tamamlanamayan, ilişkilerin, aşkların şarkısı ve klibi oldu. Çeyrek gönüllere armağan ediyorum” dedi.
Sözleri Sıla Gencoğlu’na ait şarkının bestesi ve düzenlemesi Fatih Ahıskalı’ya ait .[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_m14-yv7Tik” width=”400″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %