MÜZİK HABER

Ferhat Göçer’den Bir Yol Hikayesi “Düştüm Ben Yollara”

 Ferhat Göçer’in merakla beklenen albümü “Düştüm Ben Yollara” 18 Kasım’da raflarda.  Yaz ayına damga vuran “Yıllarım Gitti” için ilk kez bir araya gelen iki doktor; Ferhat Göçer ve Erol Köse, yakaladıkları büyük başarıyı, “Düştüm Ben Yollara” parçası ile daha da büyütmeye ve bu kez de kışa damga vurmaya hazırlanıyorlar.
 430 Kilometre Yol, 24 Araçlık Konvoy
Göçer’in 9. albümünün çıkış parçası olan ”Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz – Düştüm Ben Yollara” nın klibi geçtiğimiz günlerde dijital ortamda ve müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. Klip çıkmadan önce sosyal medyada yayınlanan teaserı ile büyük ilgi gören, sevenlerini sabırsızlandıran klipte Ferhat Göçer’den bir yol hikayesi izliyoruz. Süha Kilvaş’ın yönetmenliğinde MMF Production’un katkıları ile  hazırlanan, 3 günde çekilen klip için İstanbul ve çevresinde tam 430 kilometrelik yol katedildi. Çekimler boyunca sanatçıya 24 araçlık büyük bir konvoy eşlik ederken, hava araçları ile yapılan çekimlerde; Muhteşem Yüzyıl, Düğün Dernek, Çakallarla Dans 3 gibi büyük prodüksiyonların da tercih ettiği Flycam’in kameraları kullanıldı. Türkiye’de birçok projede yer alan Rus oyuncu Elena Viunova’da tüm güzelliğiyle klipte Göçer ile birlikte rol aldı.
3 Şarkıda Göçer İmzası
Erol Köse Production tarafından hazırlanan albümde tam 11 şarkı yer alıyor.  Düştüm Ben Yollara şarkısında Volga Tamöz, Yıllarım Gitti şarkısında İskender Paydaş, Sen de Vazgeçtin şarkısında Özgür Sevinç ve Satmışım Anasını ile Aşkı Kim İcat Etti parçalarında da Alper Erinç,  düzenlemeleri dikkat çekiyor. Mesafeler, Sen de Vazgeçtin ve Yalnızlığa şarkılarında Göçer’in de imzası yer alırken, Zeki Güner  Mesafeler şarkısına yazdığı sözler ile Göçer’in vazgeçemediği yol arkadaşı olmaya devam ediyor.
 
Albümde Düştüm Ben Yollara’nın yanı sıra Yıllarım Gitti, Sen de Vazgeçtin, Mesafeler, Aşkı Kim İcat Etti, Sığmıyorsun Geceye ve Zamana, Yalnızlığa, Satmışım Anasını, Yar Dola Dola (Uzun Kavak) ve Düştüm Ben Yollara ile Mesafeler’in versiyonları yer alıyor.[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JoNpixuioVE” autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %