MÜZİK HABER

Bedük, Sıla ve Özkan Uğur’dan muhteşem “Sude”…

Bedük “Bi Dans Etsek” ismini verdiği albümünün ilk İstanbul konserini önceki akşam Zorlu PSM’ Zorlu Performans Sanatları Merkezi nde verdi. Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği geceye Bedük’ün Sıla ve Özkan Uğur ile yaptığı düet damgasını vurdu.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi bir ilke daha imza atarak, sahne üstünde ayakta düzenlenecek konserlerin ilkine önceki gece ödüllü şarkıları ve yenilikçi klipleri ile her zaman listelerin zirvesinde yer alan Bedük ‘Bi Dans Etsek’ albüm lansmanı ile başladı.
Muhteşem sahnesi ve seslendirdiği şarkılarla hayranlarını coşturan Bedük, hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza attı. Dünya standartlarındaki sahne şovu ile her şarkıya özel hazırlanmış görselleri, daha bir çok sürprizle seyircisinin heyecanını her dakika daha da arttırdı.
Zorlu Performans Sanatları Merkezi ‘ni ful kapasite dolduran yüzlerce Bedük hayranı ilk defa dinledikleri şarkılar eşliğinde tüm gece dans ettiler.
Yeni şarkıları ile sevenlerinden tam not alan Bedük, albümde yer alan MFÖ’ nün efsane şarkısı “Sude” yi Sıla ve Özkan Uğur ile beraber söyleyerek geceye damgasını vurdu.[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZnmUbhxAhYI” autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %