MÜZİK HABER

maNga, “Kendi Yolundan Şaşma” ile geri döndü

“KENDİ YOLUNDAN ŞAŞMA”

 Manga Yeni Single’ı ile ‘Takım:Mahalle Aşkına” Filminde!

 2004’te müzik dünyasına bomba gibi düşen ve Türkiye’nin en başarılı gruplarından biri olarak gösterilen ‘Manga’ uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşuyor! ‘Kendi Yolundan Şaşma’ single’ı 23 Ekim’de vizyona giren ‘Takım:Mahalle Aşkına!” filmiyle karşınıza çıkıyor..

Sözü Ferman Akgül, müzik ve prodüktörlüğü Yağmur Sarıgül‘e ait olan ‘Kendi Yolundan Şaşma’ single’ı filmin finalinde yer alarak izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Emrah Şahin’in yönettiği ve İnan Temelkural ile birlikte senaryosunu yazdığı

TAKIM : Mahalle Aşkına!’ filminin başrollerinde Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, ve Beyza Şekerci yer alıyor.Filmin sürpriz oyuncusu ise Afrikalı bir göçmeni canlandıran Pascal Nouma.

image003

Takım olmayı, zorluklara rağmen hayallerini oldurmak için çabalamayı ve mahalle dayanışmasını samimi ve eğlenceli bir dille anlatan filmde ‘Kendi Yolundan Şaşma’ single’ını duyuyoruz.

image002

İstanbul Blue Night ve Sony Music‘in desteğiyle hayata geçen şarkı, bütün engellere rağmen “vazgeçmeyin” diyor,inleyen herkese “Hayallerini oldurmak” konusunda ilham veriyor. 23 Ekim 2015 Cuma günü iTunes‘da açılan şarkı, bir haftanın ardından tüm dijital platformlarda yerini aldı. d[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=oOst-QV5m8Q” autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Leave a reply

0 %