MÜZİK HABER

Meğer Seks Yaparken Spotify Dinliyormuş!

Spotify bizi gizli gizli gözetliyormuş da haberimiz yokmuş… Yaptıkları bilimsel araştırmalara göre, The XX’in Intro parçasını sekse en giderli parça olarak ilan etmişler (üzgünüz, Demet Akalın’dan Giderli Şarkılar parçası seçilememiş). Aslında öyle büyük bilimsel araştırma falan yok, yaklaşık 2.5 milyon seks parça listesi içerisinde en çok rastlanan parça buymuş. Evet, 2.5 milyon seks parça listesi.

Erkekler (çok fark olmasa da %56’ya %44), kadınlara göre daha fazla seks yazan liste oluşturuyorlarmış. The XX dışında, ilk 10’da Chet Faker ve Zella Day’e de rastlamak mümkün. Coldplay’in oralarda ne işi var, şaşkınız. Çok takılmıyoruz, insanların bir bildikleri vardır herhalde deyip sizleri şuradan playlistimize alıyoruz.

“Yha seks ne yha, iğrençsön“ diyenlere de dev hizmet olarak aşk listelerinden de bahşediyor Spotify. Elbette aşk listeleri daha fazla oluşturuluyormuş, yaklaşık 28 milyon kadar (içimiz rahatladı). Yaptıkları araştırmalar sonucu hazırladıkları aşk listesinde ilk 10 içinde ise Justin TimberlakeBeyonce ve Miley Cyrus bulunuyor. Playliste yine buradan ulaşabilirsiniz.

Spotify’in bu ufak tüyolarıyla yüzümüzde hafif bir gülümsemeyle 14 Şubat hazırlıklarımıza devam edebiliriz… “Teşekkürler” Spotify!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3gxNW2Ulpwk”]

songfornight

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %