MÜZİK HABER

Apple, Camel Audio’yu Satın Alıyor Olabilir!

Son zamanlarda yaptığı hamlelerle Audio departmanını güçlendirmek istediğini gösteren Apple, bu seferde Camel Audio’yu satın almak için kolları sıvamış durumda.

İngiltere menşeli meşhur Alchemy synth yazılımının üreticisi Camel Audio, geçtiğimiz ay sessiz sedasız kepenkleri indirdikten sonra MacRumors’un iddiasına göre, Apple şirketi satın almak için hazırlık içerisinde olabilir.

camel-alchemy

Apple’ın üst düzet avukatlarından Heather Joy’un, Camel Audio’nun başına geçmiş olduğu söyleniyor. Ayrıca şirketin yeni adresi ise Apple’ın Londra merkezindeki adresi ile aynı. Meşhur Alchemy synth dahil Camel Audio’ya ait herşeyi satın almayı planlayan Apple, henüz resmi bir açıklama yapmasa da, güvenilir kaynaklardan gelen bilgiler bu yönde ve gerçekleşen olaylar da iddiayı destekliyor.

Tüm bu gelişmelerden sonra Apple’ın Camel Audio’yu satın alması kaçınılmaz bir son olarak görünüyor. Apple, iOS ve OS X için GarageBand uygulamaları geliştirmek istiyor olabilir veya profesyonel DAW yazılımı Logix Pro X için daha güçlü synth’ler sunmak istiyor olabilir. Ancak resmi bir açıklama olmadan veya bekleyip ne olacağını görmeden Apple’ın ne yapacağını tahmin etmek oldukça zor.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

2 Comments

  1. Gel bide beni satın al Apple. Yoksa vst işine mi girecek apple

  2. Adamlar doymuyor…

Leave a reply

0 %