INTERVIEWS

Kaan Gökman ile Müzik, VST, Stüdyo Üzerine Özel Röportaj

PAL FM ve PAL Station yayın yönetmeni, ünlü DJ ve aranjör Kaan Gökman ile PAL FM stüdyolarında özel bir röportaj gerçekleştirdik. Aranjelerinde kullandığı bilgisayar yazılımları ve VST enstrümanlar, canlı performanslarında tercih ettiği ekipmanlar özellikle müzik üreten DJ ve aranjörlerin ilgisini çekecek.

Yeni çalışmaları, dünyada ve ülkemizde hakim olan dans müziği türleri, Türk pop ve dans müziğinin geleceği gibi konularda yönelttiğimiz sorulara cesur cevaplar veren Kaan Gökman’la yaptığımız bu röportajı hem müziksever olarak hem müzisyen olarak beğeneceğinizi umuyoruz. Sevilen aranjör’e yeni çalışmalarında başarılar diliyor ve sizleri bu uzun röportajla başbaşa bırakıyoruz…

Görkem Yıldırım / STARZ

twitter.com/kaan_gokman
soundcloud.com/djkaangokman

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

More in:INTERVIEWS

5 Comments

  1. Uplifting Trance dinlememiş sanırım bu kişi , o zaman anlardı harmoni ,aranje ve müzik bilgisi nedir diye. Yurtdışındaki firmalarla çalışan DJ ve Prodüktörlerle röportaj yapmanızı tavsiye ederim

  2. Uplifting Trance dinlememiş sanırım bu kişi , o zaman anlardı harmoni ,aranje ve müzik bilgisi nedir diye. Yurtdışındaki firmalarla çalışan DJ ve Prodüktörlerle röportaj yapmanızı tavsiye ederim. Türkiye’deki DJ ve DJ müziği mantığı basit iki dımtıs tak bir melodi durmadan dönen . Türkiye hala bu konuda bilgisi zayıf. Dediğim gibi yurtdışındaki firmalarla çalışan DJ ve Prodüktörlerle röportaj yapsanız neler konuşulurdu .

    1. senin aksine ben gayet başarılı buluyorum. madem çok biliyorsun birde sen anlat:)

    2. Sevgili Guest, Harmoni değil armoni o yazacağın şey. Uplifting Trance’de nasıl farklı bir armonizasyon var beni aydınlatırmısın ? Kaan Gökman dediğin adam Pal Station’u uçuruyor Türkiye’de, sen hangi ülkeden Guest ismiyle yazıyorsun ?

    3. Sevgili kardesim ulkedeki bircok DJ, producer gezinen adam var onlara laf etmis olsan eyvallah, ama Kaan Gokman gibi sektordeki gurulardan birine laf etmen senin ne kadar “muzikten” anladiginin gostergesidir..

Leave a reply

0 %