MÜZİK HABER

Universal Audio’dan Yeni Reverb Plug-in!

Universal Audio, yaklaşık 2 yıldır çalışmalarını sürdürdüğü yeni Reverb plug-in’i AMS RMX16’yı duyurdu. UAD Powered Plug-in’leri ve Apollo ses arayüzleri için tasarlanan yeni AMS RMX16, Softube tarafından geliştirilen Summit Audio TLA-100A Compressor plug-in’i ile birlikte geliyor.

Efsanevi AMS RMX16, dünyanın ilk mikroişlemci kontrolcüsüne sahip dijital reverb olma özelliğini taşıyor. U2 ve Peter Gabriel’den Radiohead ve Rihanna’ya kadar çoğu müzisyen, RMX16’nın efsanevi ıslaklıklığını ve yankısını en iyi bilen müzisyenler arasında bulunuyor. 1980’den beri çoğu müzisyenin stüdyosunda yer verdiği RMX16 Reverb, günümüzde hala çoğu stüdyoda kullanılmaya devam ediyor.

Universal Audio, AMS Neve RMX 16’nın birebir analog algoritmasını çıkartarak, efsanevi RMX 16’yı UAD Powered Plugins ve Apollo ses arabirimine uyumlu hale getiriyor. Analog ve  orjinal RMX 16’ya en yakın sonucu alabileceğiniz Universal Audio kalitesindeki yeni AMS RMX Reverb Plug-in tüm dünyada UAD Store’dan 349 $ karşılığında satın alınabilir durumda.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.uaudio.com/store/reverbs/rmx-16.html

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %