MÜZİK HABER

Bir Kere Bak Tadımıza Bırakmazsın!

Daha önce Mode XL ve Ege Çubukçu gibi sanatçılara web sitesinde yer veren Redbull, Türk müzik sahnesinden değerli isimlerin video prömiyerlerini yapmaya devam ediyor.

Yerli hip hop camiasının ilgiyle takip edilen iki ismi Anıl Piyancı ve Emrah Karakuyu’nun birlikte hazırladığı yurtdışındaki şarkıları aratmayan “Action” isimli yeni single’ın video klibi, redbull.com/music adresindeki yerini çoktan aldı.

Türkiye’nin az bulunan R&B vokallerinden ve son dönemin parlayan yıldızı Emrah Karakuyu, şarkıya çok şey katmış. Anıl & Emrah Karakuyu ikilisi zaten güzel işler yapmıştı ancak bu şarkı ile çıtayı gittikçe yükselteceklerinin sinyalini vermiş oldular.

Çekimleri Alaçatı’da tamamlanan video klibin yönetmenliğini Abdullah Akçay üstlenmiş. Kurgu ve montaj işlemleri ise Berk Polat imzası taşıyor. Ayrıca şarkının alt yapısı Ouz Baydar’a, mix & mastering işlemleri ise Kupa A’ya ait.

Uzun süredir ortak bir albüm üzerinde çalışan ikili, “Action” ismindeki albümü Dokuzsekiz Müzik ve Hiphoplife.PRO etiketiyle çok yakında satışa sunacaklar.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %