MÜZİK HABER

Shady ve Riri Sahneyi Yıktı!

Amerika’nın Chicago eyaletinde düzenlenen Lollapalooza festivali birçok ismi ağırladı. Iggy Azalea, Lorde, Arctic Monkeys gibi isimlerin yanı sıra 1.günün kapanışını gerçekleştiren Eminem; sahnesinde Rihanna‘yı ağırlayarak hayranlarına sürpriz yaptı.

Her sene düzenlenen Lolla festivaline 2011’den beri ilk kez dönüş yapan Eminem hayranlarına 90 dakikalık bir şölen yaşattı. Kariyerinin en sevilen hit’lerinden “My Name Is”, “Not Afraid”, “The Real Slim Shady” gibi parçalara da yer verdi.

Rihanna ile beraber çıkacakları “Monster Tour”dan minik bir önizleme de sergilediler ve “Love The Way You Lie”, “The Monster “ düetlerinin yanı sıra Shady’ninen meşhur şarkılarından Dido düeti “Stan”i de beraber seslendirdiler.

Konser sonrası Rihanna “Eminem’e ve Chicago’ya bana Lollapalooza’da yer verip bu zevki benimle paylaştıkları için teşekkür ederim” diyerekten memnuniyetini dile getirdi.

Superstarlar turnelerinin açılışını 8 Ağustos Perşembe günü Kaliforniya’da yapacaklar.

Gerek şarkılardaki ses uyumları gerek videolardaki kimyalarıyla gönlümüzde ve kulaklarımızda taht kuran ikili bakalım turnede bize ne gibi sürprizler hazırladı..

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ez0C32pw4oE”]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %