MÜZİK HABER

Pit10 – Beni Bilmiyorsun Albüm Detayları

Pit10’un geçtiğimiz aylarda çıkan Beni Bilmiyorsun albümünün 2. klibi albümle aynı adı taşıyan parçaya geldi. Sözleri Pit10, bestesi Emre Çitil’e ait olan şarkının klip versiyonunun aranjesi Ender Çabuker’e ait. Klip çekimleri Adil Alpakın ve Burak Alanyalı (Asfalt Film) yönetmenliğinde 2 gün sürdü. Klibin greenbox çekimleri ve post prodüksiyonu VE Medya Yapım stüdyolarında gerçekleşti. Bilindiği gibi Powerturk yayın grubu, sadece türünün “rap” olduğu gerekçesiyle hiçbir tv/radyo kanalında bu müziğe yer vermezken, Kral Yayın Grubu’nun “Beni Bilmiyorsun” klibine sponsor olması ve klibi en yoğun rotasyonda döndürmesi oldukça dikkat çekiyor.

Albümün tüm altyapıları ve aranjeleri Ender Çabuker imzası taşıyor, albüme ismini veren parça ise Emre Çitil tarafından yapıldı. Barış Büyük tarafından, Masteringi Sarı Ev’de yapılan albümde, Patron, Allame, Sansar Salvo, Kamufle, Anıl Piyancı, Ais Ezhel ve Beta gibi MC’lerin dışında, Mustafa Ceceli, Emre Altuğ, Özgün, Zey ve Özay Bakır eşlik ediyor. Albümdeki kemanlar Gündem Yaylı Grubu’na, gitar ve elektro gitarlar Gökay Semercioğlu’na, bas gitar Birkan Şener’e, perküsyon Yaşar Akpençe’ye, brass section ise Göksun Çavdar (Power 3)’a ait.

Albümün iTunes Exclusive versiyonunda 12 yeni şarkı ve 41 bonus şarkı olmak üzere toplam 53 track bulunuyor. Bonus şarkılar Pit10’un daha önce yayınladığı şarkılardan, koleksiyon için “Analog Remastering” yapılarak tekrar hazırlandı. Albümdeki tüm şarkılar Apple’ın geliştirdiği Mastered for iTunes formatında hazırlandı ve Türkiye’de MFiT logosu ile yayınlanan ilk rap albümü.

Albümün CD versiyonunda ise 12 track bulunuyor. CD içindeki kod’u e-mail atanları 41 bonus şarkı, tüm şarkıların acapella versiyonları, PC, Mac, iOS, Android temalarının bulunduğu bir zip dosyası ve tüm Pit10 konserleri için geçerli 1 defalık ücretsiz giriş gibi sürprizler bekliyor.

“Pit10 – Beni Bilmiyorsun” Tracklist:

01. Beni Bilmiyorsun
02. Kalp feat. Özay Bakır
03. Nişantaşı feat. Zey
04. En Derin Acılar feat. Zey
05. Milyonda Bir feat. Zey
06. Kaç Kere feat. Özgün
07. Limit Yok feat. Patron, Allame, Sansar Salvo, Kamufle, Ais, Beta, Anıl Piyancı
08. Es Tornado feat. Mustafa Ceceli
09. Hangimiz Tertemiz feat. Emre Altuğ
10. Beni Bilmiyorsun (Karaoke Versiyon)
11. Kalp (Karaoke Versiyon)
12. Limit Yok (Karaoke Versiyon)
13. En Derin Acılar (Karaoke Versiyon)
14. En Derin Acılar (Acapella)

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %