MÜZİK HABER

Spectrasonics Omnisphere 2 Duyuruldu

Spectrasonics firmasına ait olan ve birçok profesyonel müzisyenin vazgeçilmezi olan sample tabanlı synthesizer yazılımı Omnisphere, NAMM 2015 fuarında yeni versiyonuyla ziyaretçilerin karşısına çıktı.

Omnisphere 2, birçok yeni özellik ve güncelleştirmeyle birlikte 30 Nisan 2015’ten itibaren 399 € fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

NELER YENİ?

İlk sürümünde neredeyse her müzisyenin vazgeçilmezi olan Spectrasonics Omnisphere, yeni versiyonla birlikte ses bankasını güncelliyor. 3,000’e yakın yeni sample arşiviyle içerisinde 10,000’den fazla ses ve waveform örneği barındıran Omnisphere 2, son zamanlarda iyice popüler olan EDM tarzınıda boş geçmemiş ve ses bankası içerisinde EDM kategorisi altında dans müziğine dair oldukça geniş yelpazede ses ve waveform kullanma imkanı sunuyor.

Tüm bunların yanında 400 adet yeni DSP waveform, 8 adet yeni filtre, genişletilmiş modülasyon özellikleri, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, performans geliştirmeleri, yeni arpeggiator özellikleri, 25 adet yeni efekt ve geliştirilmiş efekt parametreleri Omnisphere 2 ile gelen yenilikler arasında bulunuyor.

Omnisphere 2, yeni sürüm ile birlikte yine her müzisyenin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Yazılımla ilgili daha fazla ayrıntı için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.spectrasonics.net/products/omnisphere-2/

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply