MÜZİK HABER

YÖKŞ “Acelesi Yok” Kliplendi!

YÖKŞ “ACELESİ YOK” KLİPLENDİ!

 Türkçe Rock Müzik akımının yeni nesil en önemli temsilcilerinden biri haline gelen YÖKŞ “Beklenen” isimli ikinci stüdyo albümünün hemen ardından şimdi de “Acelesi Yok” ile karşımızda!

Sözü, müziği Erdem Topsakal’a ait , düzenlemesi ise YÖKŞ’e ait olan“Acelesi Yok”un prodüktörlüğünü de yine YÖKŞ üstleniyor. Bugün lirik videosu ve şarkı ile birlikte dinleyiciyle buluşan “Acelesi Yok” dinleyenleri uzak diyarlara götürüp, hayyallere daldırıyor. Eski sevgiliye sitem eden şarkının klibi de yine aynı sitem üzerinden, buruk bir çift hikayesini anlatıyor.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=OTUTN1soxIM&feature=youtu.be” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

YÖKŞ’ün “Acelesi Yok” klibinin yönetmen koltuğunda Cem ADIYAMAN oturuyor. Karaköy sokakları ve Ümraniye Platoları’nda gerçekleşen klibin çekimleri iki gün sürdü. Klibin görüntü yönetmenliğini Murat Akay üstlenirken, kamera karşısında yaklaşık 35 kişi yer aldı.

Vokal ve gitarda Erdem TOPSAKAL, davulda Boğaç SOYDEMİR, bas gitardaRamazan KIRDIM, elektrik gitarda Ayhan AKBAŞ, klavyede ve geri vokaldeÇağrı ÖZER’den oluşan YÖKŞ kadrosu “Acelesi Yok” dese de üretmeye son hızla devam ediyor.

Acelesi Yok single’ı, aynı zamanda yine YÖKŞ prodüktörlüğünde yapılan akustik versiyonu ve yeniden yorumuyla birlikte plak formatında şarkı ve lirik videosu ile aynı anda raflardaki yerini alıyor.

YÖKŞ “Acelesi Yok” klibi ile bugün tüm müzik kanallarında…

cid:image002.jpg@01D1A625.E915DD20cid:image003.jpg@01D1A625.E915DD20cid:image004.jpg@01D1A625.E915DD20cid:image005.jpg@01D1A625.E915DD20

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %