MÜZİK HABER

+18 Kanye West “Famous” (Video)

Kanye West, 14 Şubat tarihinde hayranlarıyla buluşturduğu TIDAL-Exclusive albümü “The Life of Pablo” de yer alan “Famous” adlı parçanın video çalışması ile karşımızda. West’in Rihanna ve Swizz Beatz eşliğinde gerçekleştirdiği “Famous”, bir West, Cydel Young, Kejuan Muchita, Noah Goldstein, Andrew Dawson, M. Dean, Chancelor Bennett, K. Dean, Ernest Brown, Ross Birchard, Pat Reynolds, Jimmy Webb, Winston Riley, Luis Enriquez Bacalov, Enzo Vita, Sergio Bardotti ve Giampiero Scalamognaadlı ortak yapıtı.
“Famous”, Jimmy Webb’in yazdığı ve Nina Simone’un okuduğu “Do What You Gotta Do”, Winston Riley’in yazdığı ve Sister Nancy tarafında performe edilen “Bam Bam“ ve de Luis Bacalov, Sergio Bardotti, Giampiero Scalamogna ve Enzo Vita ortak yapıtı olup Il Rovescio della Medaglia tarafından performe edilen “Mi sono svegliato e… ho chiuso gli occhi“ parçalarından sample’lar taşımakta.
“Famous”un 1 temmuz itibariyle yayınlanan videosu ise Kanye West, Kim Kardashian-West, Rihanna, Taylor Swift, Chris Brown, Ray J, Donald Trump, Bill Cosby, Caitlyn Jenner, Amber Rose, George Bush ve Anna Wintour’u çıplak bir halde hep beraber yanyana uyurken göstermekte.[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=p7FCgw_GlWc&feature=youtu.be&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dp7FCgw_GlWc%26feature%3Dyoutu.be&has_verified=1″ width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %