MÜZİK HABER

Apple Music, Drake’in 32 Konserlik Turnesine Sponsor Oldu!

..Ve Apple Music, sektör içindeki yapılaşma hızını alamayaraktan konser organizasyonu işine de el atmış durumda; 25 Nisan tarihinde sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada Kanada’lı rap sanatçısı Drake’in bu yıl içinde toplam 32 konseri kapsayacak “The Summer Sixteen” turu ‘Apple Music and Them Boys Up To Something’ adı altında lanse edildi. Dolayısiyle Apple Music, turnenin finansörü ve de pazarlayıcı ortağı olarak, bir konser turnesi bünyesinde yer alan ilk ‘streaming music” şirketi ünvanını elde etti! (Her ne kadar TIDAL bünyesindeki yıldız sanatçıların konser performanslarını platformunda desteklemişse de, bu tür bir çalışmaya girişmemişti.)
Drake, “What A Time To Be Alive” mixtape’inde beraber çalıştığı Future eşliğinde, temmuz, ağustos ve eylül aylarında A.B.D. ve Kanada’da çıkacağı turneye misafir sanatçılar olarak DVSN ve Roy Woods u da davet ettiğini açıkladı. Bilindiği gibi Drake geçtiğimiz yıl Haziran ayı içinde Apple Music ile 19 milyon $ ‘lık sözleşme imzalamış, aynı zamanda Apple “Hotline Bling” videosunu çekmişti.
Drake’in yeni albümü “ Views From the 6” ise 29 Nisan tarihinde ‘Apple Music exclusiv’ olarak platformda olacak.[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=uxpDa-c-4Mc” width=”400″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %