MÜZİK HABER

Starz ile Şarkılarınızı Apple Music’te Yayınlayın!

Apple’ın 8 Haziran’da düzenlenen WWDC açılış etkinliğinde duyurduğu yeni çevrimiçi müzik servisi Apple Music, yakında Starz aracılığı ile içerik kabul etmeye başlıyor.

30 Haziran 2015 tarihinde aktif olması beklenen Apple Music, ülkemizde de kullanılmaya başlanacak. Aylık belli bir abonelik ücreti ödeyerek erişim sağlanabilen sistemde müzik dinlemek veya indirmek mümkün olacak. Abonelik fiyatları ile ilgili daha önce yayınladığımız habere göz atabilirsiniz.

Sanatçılar için bir sosyal ağ olarak tarif edilebilecek Apple Music, Spotify, Instagram ve daha fazla sosyal ağ ve müzik uygulamasının özelliklerini, Apple Music ile bir araya getirmiş gibi görünüyor. Kolay kullanımlı bir arayüz sunacak olan müzik servisi, direkt olarak iPhone modellerindeki müzik çalar uygulamasının yerine geliyor. Çok gelişmiş özellikler sunan uygulama, birden fazla müzik uygulaması ihtiyacına son veriyor. 7/24 Zane Love tarafından yönetilen Beats One adındaki radyonun tüm dünyadan takip edilebileceği Apple Music, genel olarak canlı yayın yapısına odaklanmış olduğu için sistem kaynaklarını tüketmiyor.

Starz‘ında 40’tan fazla müzik mağazasına dağıtım yaptığı servisler arasına eklenen Apple Music, 30 Haziran’dan itibaren aylık 9,90 TL karşılığında kullanılabilecek. Sizin de şarkılarınızın Apple Music‘de yayınlanması için yapmanız gereken tek şey ise Starz aracılığıyla şarkılarınızı tüm dijital platformlarda ücretsiz olarak satışa sunmak.

Nasıl Yapılır?

iTunes, Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, Beatport, JunoDownload ve TTNetMüzik gibi 40’tan fazla dijital müzik mağazasında eserlerinizi satışa sunmak için tek yapmanız gereken ise buradaki formu doldurmak…

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %