MÜZİK HABER

Merakla Beklenen Albüm Ön Siparişte!

OneRebuplic‘in “If I Lose Myself” isimli şarkısına yaptığı remixle yükselişe geçen dünya’nın en ünlü EDM starlarından Alesso, uzun süredir hazırlığını yaptığı Forever isimli yeni albümünü 25 Mayıs’ta satışa sunuyor.

Yaklaşık 1 sene öncesinden Tear the Roof Up, Heroes ve Cool isimli şarkıları single olarak yayınlayan Alesso, son olarak Payday isimli şarkısını da albüm içerisinden satışa sundu. Başarılı prodüktörün ilk stüdyo albümü olan Forever, şimdilik ön sipariş verilebilir durumda ancak satın almak için 25 Mayıs’ı beklemek gerekiyor.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=snVhi74Q3vk”]

Ryan Tedder, Tove Lo, Calvin Harris, Theo Hutchcraft, Noonie Bao, OneRepublic ve Roy English gibi isimlerin yer aldığı albüm içerisinde toplam 14 şarkı bulunuyor. Ayrıca Deluxe Edition olarak adlandırılan versiyonunda da 14 şarkıya ek olarak Roy English, Matthew Koma ve Tove Lo düetlerinden oluşan 4 şarkı daha yer alıyor. Bakalım EDM’in yükselen isimleri arasındaki Alesso‘nun yeni albümü beklentileri karşılayabilecek mi?

[su_button url=”https://itunes.apple.com/tr/album/forever/id981087480?l=tr” target=”blank” style=”flat” background=”#f68d0c” wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: download” desc=”Alesso – Forever (2015)”]iTunes’a Git[/su_button]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

1 Comment

  1. Şu if i lose myself remixinden beri severim, güzel işler çıkarıyor sanırım tomorrowland festivalindede çalıyordu bu adam

Leave a reply

0 %