MÜZİK HABER

O Ses Türkiye’de Gönüllerin Birincisi ZEO JAWEED oldu !

TV8’de yayınlanan reyting rekortmeni O Ses Türkiye’nin bu sezonunda ilk kez Rap söyleyen yarışmacılar katılmıştı. Tüm yarışmacılar arasından Jeo Zaweed gerek tavırları, gerek kaleminin kuvveti ve Rap’i ile hızla yükselmiş, seyirciler ve Juri tarafından oldukça dikkat çekmişti. Özellikle Babası için yazdığı şarkı ve salı gecesi Türkiye’nin yüreklerini burkan Özgecan Aslan cinayeti için sıcağı sıcağına yazdığı şarkı ile tüm jüri üyelerinin ve halkın takdirini toplamıştı.

Elemeleri ve duelloları sırayla kazanan Zeo bu gece sonuna finale kadar yükseldi. Sosyal medya’da ve özellikle twitter gündeminde saatlerce TT’de kalan Zeo yarışmada elendi fakat görünen o ki gönüllerin birincisi seçildi.

Rap müzikle ilgili olmayan ünlülerin bile destek verdiği ve twitter hesaplarından gönüllerin birincisi Zeo yazmaları sanatçının hayran kitlesinin sadece Hip Hop dinleyenlerle sınırlı kalmadığını gösterdi.

Biz de Türkiye’nin en çok izlenen programlarından O Ses Türkiye’de büyük bir özenle hem tavırları, hem performansı ile Türkçe Rap’i en üst düzeyde tanıtan Zeo’yu tebrik ediyoruz ve bundan sonra yapacağı müzikal kariyerinde en üst yerlere çıkacağını umuyoruz.

TEBRİKLER ZEO JAWEED !

twitter.com/ZeoJaweed

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

2 Comments

  1. Gerçektende halkın birincisi zeo oldu. Böyle başlık attığı için starzi kutluyorum. Herzaman destek tam destek !

  2. Tebrikler, harikaydın zeo

Leave a reply

0 %