Müziğinizi Dünyaya Dağıtın

Türkiye’nin En Büyük YouTube Kanalı

NETD Müzik’de
Video Klip Yayınlama

22+ Milyon Abonesi ile Türkiye’nin birinci, Dünya’nın ikinci en büyük Youtube Müzik kanalında STAR’lar ile yanyana yer alın ! ÜCRETSİZ !

net_şarkı_yükleme

Efsane isimler ile ANALOG MASTERING veya LANDR ile
AI MASTERING

Tarkan, Ceza, Sezen Aksu, Sagopa Kajmer, Mustafa Ceceli gibi starların Mastering’lerini yapan İstanbul’un en ünlü üç ses mühendisi veya
yapay zeka LANDR ile AI Mastering. ÜCRETSİZ

Şarkınıza ÜCRETSİZ
Apple Digital Masters Dolby / Spatial Audio

Şarkınıza Apple Digital Masters(MFIT) ve Spatial Audio yaptırdığınız zaman Apple Music/iTunes listelerinde öne çıkarsınız,
özel playlistlere koyulursunuz. Bu hizmetlerin hepsi ÜCRETSİZ !

Ulusal Müzik TV’lerinde Klip Yayını

Türkiye’nin en büyük ulusal müzik televizyonları 
Kral TV,  PowerTurk TV, Dream TV, Number One TV, Tatlıses TV, TRT Müzik‘e dağıtım. ÜCRETSİZ !

Ulusal Müzik Radyolarında Şarkı Yayını

Türkiye’nin tüm ulusal müzik radyolarına dağıtım ÜCRETSİZ !
(Süper FM, Kral FM, Show Radyo, Best FM, Mega Radyo, Radyo D, Radyo 7, Alem FM, Slow Time, Radyo Viva, Joytürk, Virgin Radyo, PowerTürk, Radyo Müzik, Kral Pop, Radyo Seymen, Number 1 Türk, Pal FM, SlowTürk, Majör Radyo)


Tüm Müzik
Mağazalarına Dağıtım
Spotify ve Apple
Listelerine Giriş

Şarkınızı dünyadaki tüm müzik servislerine dağıtıyor ve daha önemlisi Playlist’lere sokuyoruz ÜCRETSİZ. Ayrıca Distrokid, CDBaby, Tunecore vb. yabancı müzik servislerinin giremediği Turkcell Fizy, TurkTelekom Mud, NetD Müzik platformlarına da dağıtıyoruz.

%0 Sıfır Komisyon %100 Gelir Ödemesi

İzlenme ve dinlenmelerden gelen kazancınızı SIFIR KOMİSYON ile KESİNTİSİZ %100’nü size ödüyoruz. İzlenme ve dinlenme sayılarınızı Dijital Zaman İmzalı Tasdikli Raporlar ile size bildiriyor, ödemenizi IBAN numaranız ile hesabınıza yatırıyoruz.


Oyunlar, Club/Bar, Otel, Radyo/TV’de şarkınız çaldıkça TELİF kazanın

Halka açık müzik çalan her yerde TELİF ücreti almanız için sizi lisans edisyonuna ÜCRETSİZ üye yapıyoruz.  Sadece YouTube/Spotify değil Otel, Radyo/TV, Club, AVM gibi müzik yayını yapan heryerden şarkılarınız çaldıkça telif kazanıyorsunuz.

DAĞITIM YAPTIĞIMIZ DİJİTAL MÜZİK SERVİSLERİ:
Net D Müzik, Spotify, Apple Music / iTunes, Turkcell Fizy, TürkTelekom Muud, TikTok, Youtube Music, Shazam, Instagram Music, Deezer, Yandex LLC, Xbox Music, Nokia, Amazon, SoundCloud, MediaNet, Google Music, Rhapsody, PlayStation, eMusic,7 Digital, Virgin FR, Livewire Mobile Inc, Telecom Italia S.p.A, Juno Records, SendMe Mobile, Dada S.p.A., Mix&Burn, Slacker, Gracenote, BMAT, Blinkbox Music, Aspiro, Vervelife, Omnifone, rDio, Audible Magic, AT&T Mobility, Simfy GmbH, Inform-mobil, Internet Bookshop Italia Srl Psonar Limited, Bonic, Phononet, Cricket Communications Inc, Bloom FM Digital Distributution Networks, BounDEE, Zik Groupe Archambault, JB HiFi, Library Ideas / Freegal, Neurotic Media, Tuned Global

(Distrokid, TuneCore, CDBaby gibi yabancı müzik dağıtım servisleri Türk platformları olan Turkcell Fizy, TurkTelekom Muud, NetD’ye dağıtım yapamazlar. STARZ ile yapabilirsiniz. Fizy ve Muud Türkiye’de Spotify’dan bile çok daha fazla kullanıcıya sahip. Çünkü Türkiye’nin en büyük telefon operatörleri Turkcell & TürkTelekom ve Fizy/Muud aplikasyonunu müşterilerine bedava sunuyor ve bu app’ler internet kotalarından yemiyor.)

Aklınızda başka sorular mı var, Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümümüze bakabilirsiniz.
Öğrenmek istediğiniz her detay için lütfen mail atın, size gün içinde hemen dönüş yapacağız.