Turaç Berkay Özer

Melis Fırat – Çakal (Video)[DMC]

Ege Üniversitesi Devlet Klasik Türk Müziği mezunu genç şarkıcı Melis Fırat’ın çıkış şarkısı ’Çakal’ın söz ve müziği Beyza Durmaz, Ali Cem Çehreli ve Canan Sezgin’e, şarkının düzenlemesi ise Turaç Berkay Özer’e ait. 40 kişilik bir ekibin görev aldığı video klip çekimleri, Kundura fabrikasında Tamer Aydoğdu tarafından yaklaşık bir günde tamamlandı.

Kerim, İlla Aşk (Video) [SED Yapım]

Genç şarkıcı Kerim, sözleri Berksan ve Güzide Seda Orcan’a, müziği Turaç Berkay Özer’e, düzenlemesi ise Emir Batkan’a ait olan ‘İLLA AŞK’ isimli single çalışması ile karşımızda. Prodüksiyonu Sed Yapım tarafından gerçekleştirilen single çalışmasının müzik direktörlüğü koltuğunda ise İsra Gülümser var. Vokal çalışmalarında Cihan Okan, fotoğraf çekimlerinde Zeynel Abidin isimlerini gördüğümüz ‘İLLA AŞK’ parçasının klip yönetmenliğini …

Kerim, İlla Aşk (Video) [SED Yapım] Read More »

Reyhan Karaca’dan yeni single: “Kelebek” (Video)

Reyhan Karaca, 2015 yılında çıkardığı “SOBE” ve “ŞANS” isimli single çalışmalarından sonra yeni şarkısı “Kelebek” ile müzikseverle buluşuyor. Sözleri Berksan’a, bestesi Turaç Berkay Özer ile Berksan’a ait olan “Kelebek” isimli çalışmasının klip çekimleri Amerika’da Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde çekildi. “KELEBEK” Nisan ayının ortasında DMC etiketiyle tüm müzik platformlarda yerini aldı.

Emre Kaya’dan sürpriz single, “Esaret”!

Uzun süre müzik listelerinin üst sıralarında yer alan “YAPBOZ” şarkısının ardından Emre Kaya, yepyeni single şarkısı “ESARET” le beklenmedik bir sürpriz yaptı. “ESARET”in sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Turaç Berkay Özer’e ait. Yönetmenliğini yine Gülşen Aybaba’nın üstlendiği klib için altı farklı ülkeden seçilen ve kendi ülkelerinde en iyi olan top modeller getirtildi.