MÜZİK HABER

Berkay Klibiyle Ağlatacak!

Berkay Klibiyle Ağlatacak!

Bugüne kadar bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Berkay, yaz başında Avrupa Müzik etiketiyle çıkardığı albümü “Yansıma” nın 3’ncü klibini “Bana Sen Gel” şarkısına çekti. Kısa film tadında çekilen klip acıklı bir aşk hikayesini konu alıyor.

Berkay’ın dinlenme ve indirilme rekorları kıran yeni albümü Yansıma’nın üçüncü klibi, albümün en beğenilen şarkılarından olan “Bana Sen Gel” şarkısına çekildi. Sözü ve müziğinde Berkay ve Çağrı Telkıvıran’ın imzasının olduğu şarkının klip yönetmenliğini Nejat Uygur’un torunu Behzat Uygur yaptı.

Senaryosuyla kısa filmleri aratmayan klipte ünlü oyuncu Gizem Karaca ile Türk tiyatrosunun ünlü iki ünlü ismi İncilay Şahin ve Kahraman Sivri rol aldı. Çekimleri iki günde tamamlanan klip için büyük bir çekim platosu hastane ortamına dönüştürüldü. Büyük bir aşk yaşayan iki sevgilinin acıklı hikayesini konu alan klipte Gizem Karaca’nın canlandırdığı karakterin ölümcül rahatsızlığının ortaya çıkmasıyla yaşanılan süreç ve sevgilisini kaybeden bir adamın yaşadığı acı konu alındı. Çekimleri iki günde tamamlanan klipte 70 kişilik bir ekip çalıştı. Ünlü oyuncularla aynı seti paylaşan Berkay şarkıcılıktan sonra oyunculuktaki yeteneğiyle ünlü oyunculardan tam not aldı.

Tüm yazı konser vererek geçiren Berkay  4 Ekim Çarşamba günü İstanbul Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda vereceği büyük konser ile kış sezonu konserler serisinin startını verecek.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JIw79hiLSy0″ width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Editöre Not:

Berkay’ın yakın arkadaşı olan oyuncu Gizem Karaca  16 Eylül akşamı Bodrum ‘da uzun süredir beraber olduğu Kemal Ekmekci ile muhteşem bir düğün ile evleniyor. Bu muhteşem düğün töreninde Berkay sahne alacak.

 

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %