MÜZİK HABER

Gülben Bu Yaz Maratonda!

GÜLBEN BU YAZ MARATONDA!

Son günlerde yeni şarkısı Esasen Remix ile kendinden söz ettiren Gülben Ergen bu yazı hem stüdyoda çalışarak hem de konserler vererek geçirecek. Yaz için kendine çocuklarıyla bir hafta tatil ayırdığını söyleyen Gülben Ergen pek çok şehirde vereceği konserlerle hayranlarıyla buluşacak.

Arka arkaya çıkardığı ve dinlenme rekorları kıran single albümlerine bir yenisini daha ekleyen Gülben Ergen,  yeni şarkısı “Esasen Remix” ile yine dinleyicilerinden tam puan aldı. Yazı, söz ve müziği  Soner Sarıkabadayı’ya düzenlemesi Taşkın Sabah’a ait olan ve dijital platdormlarda ilk sıralarda yerini alan yeni şarkısı ile karşılayan Gülben Ergen 2017 yazını çalışarak geçireceğini söyledi. Gülben Ergen, tüm yazı stüdyoda yeni şarkıları için çalışarak bir yandan da konser maratonuyla geçirecek.  Çocuklarıyla bir hafta tatil dışında yaz aylarında da çalışacak olan Gülben Ergen Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Çorlu başta olmak üzere pek çok ildeki konserleriyle hayranları ile buluşacak.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=CKI8joLc6X4″ width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %