MÜZİK HABER

Bostancı’da Berkay İzdihamı!

SEZEN ŞARKISI İLK DEFA…

Yoğun istek üzerine altı ayda ikinci kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren Berkay hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Konser merkezini dolduran Berkay hayranları unutulmaz bir gece yaşadı.

Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserine 15 gün önce çıkardığı yeni albümü “Yansıma”nın habercisi şarkısı “Ey Aşk” ile başlayan Berkay sonrasında Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanırım ve Gel Gel gibi sevilen şarkılarını arka arkaya söyledi. Daha sonra arabesk şarkılara geçen Berkay “Beni Benden Alırsan”, “Hani Bekleyecektin”, “Kaç Kadeh Kırıldı”, “Nasip Değilmiş”  gibi şarkıları da binlerce hayranı ile hep bir ağızdan söyledi.

Konserin en önemli sürprizlerinden biri ise Berkay’ın Sezen Aksu imzalı yeni şarkısı “Bu Kadar Mı” ydi. Önümüzdeki hafta çıkacak yeni albümünde yer alan “Bu Kadar Mı” yı bu konserde ilk defa seslendiren Berkay aldığı alkış ile şarkıyı tekrar söyledi.

Muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Berkay önümüzdeki hafta çıkacak 12 şarkıdan oluşan albümü “Yansıma”nın şimdiden sipariş aldığı için çok mutlu olduğunu iletti. “Ben işime aşığım” diyen Berkay dakikalarca alkışlandıktan ve tekrar tekrar sahneye çıktıktan sonra konseri “Ey Aşk” şarkısıyla bitirdi.

16 dansçının eşlik ettiği Bostancı Gösteri Merkezi konserinde Berkay’ı izleyenler arasında Seren Serengil, Özay Bakır, Yonca Evcimik, Ömer Gürsoy gibi tanınmış isimler yalnız bırakmadı.

BU KADAR MI?

YANİ BU KADAR MI

BİTTİ Mİ ŞİMDİ

ELİMDEKİ HER ŞEY

GİTTİ Mİ ŞİMDİ

AH ÇOK ÜZGÜNÜM

AH DİKENLİ GÜLÜM

AH NASIL AĞIR

YOK GECEM GÜNDÜZÜM

BEN ACI DİLİMİ BAĞLAYIP

DOYA DOYA AĞLAYIP

İÇİME İÇİME DAMLAYIP

YANAYIM ŞİMDİ

SEN ONU MU SEÇTİN

O MU HAK ETTİ

BEN O KADAR KÖTÜ MÜYÜM

O, O KADAR İYİ Mİ

AH ÇOK ÜZGÜNÜM

AH DİKENLİ GÜLÜM

AH NASIL AĞIR

YOK GECEM GÜNDÜZÜM

BEN ACI DİLİMİ BAĞLAYIP

DOYA DOYA AĞLAYIP

İÇİME İÇİME DAMLAYIP

YANAYIM ŞİMDİ

Söz & Müzik: Sezen Aksu

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %