MÜZİK HABER

Ünlü İsimlerin de Çorbada Tuzu Var!

ÇORBADA TUZUN OLSUN!!!

Ünlülerin iletişim danışmanı Özgür Aras’ın “Çorbada Tuzun Olsun Derneği” için başlattığı kampanyaya ünlü isimlerden de destek geldi. Evsiz insanlara her akşam sıcak bir çorba ikram etmek için bir araya gelen isimlerin sosyal medyada paylaştığı videolar ses getirdi.

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekânlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından sıkça söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras‘ın bir gönüllü topluluğu olan “Çorbada Tuzun Olsun Derneği” için başlattığı kampanyaya ünlü isimlerden destek geldi ve kampanya gün geçtikçe büyüyor.

Ünlü isimler İstanbul’da her akşam evsiz insanlara çorba dağıtımında bir araya gelen gönüllülerin çalışmalarını duyurmak için çektikleri videolarla destek oldular. Özgür Aras’ın çağrısıyla bir araya gelen Ayla Çelik, Alina Boz, Ahmet Güneştekin, Asena, Balçicek İlter, Berkay, Demet Akalın, Deniz Akkaya, Doğa Rutkay, Ebru Cündübeyoğlu, Ferman Toprak, Gürgen Öz, İrem Derici, Kerimcan Durmaz, Leyla Tanlar, Mehmet Akbay namı değer Gezegen Mehmet, Mesut Yar, Metin Arolat, Nukhet Duru, Reyhan Karaca, Sinan Akçil, Şenay Yangel, Yonca Evcimik  gibi bir çok ünlü isim  “Evsiz kalmak kimsenin tercihi değildir. Bu güzel insanlar için senin de “Çorbada Tuzun Olsun” istiyorsan çağrıma ses ver“ mesajlarıyla dikkat çekmeyi başardılar.

Her gün farklı isimlerin destek olduğu kampanya, her akşam saat 20.00’de başlıyor. Çorba dağıtımı için de gönüllü olan ünlüler, kampanyaya katılarak dağıtıma da yardımcı oluyorlar.

www.corbadatuzunolsun.org

twitter/corbadatznolsun

instagram/ corbadatznolsun

Adres: Cihangir Mahallesi Başkurt Sokak Gürelli B Blok No: 14 / 1  Beyoğlu – İstanbul

Tel: 0505/ 996 71 34

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %