MÜZİK HABER

Burak Kut’un Yunan Diva Kaiti Garbi ile Düeti “Harikalar Diyarım”-Video!

Türk Pop Müziği’nin ünlü ismi Burak Kut ile Türkiye ve pek çok ülkede “Esena Mono” adlı şarkısıyla müzik severlerin kalbinde yer eden Yunanistanın divası Kaiti Garbi’yi aynı projede buluşturan “Kalbine Sor” albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.
Efsane organizatör Ahmet San’ın bir araya getirdiği Burak Kut ve Kaiti Garbi ; “Kalbine Sor” ismini verdikleri düet albümleri için 6 şarkı seslendirdi.
Kayıtları Türkiye ve Yunanistan’da gerçekleştirilen albümün prodüktörlüğünü Yunanistanın altın plak ödülleri sahibi ünlü prodüktör, besteci ve aranjörü Thanos Georgoulas yaptı.
Türkiye ve Yunanistan’la aynı zamanda tüm dünyada satışa sunulacak albüm, Kaiti Garbi nin müzik şirketi ile Türkiye de son dönem başarılı projelere imza atan İyi İşler Müzik ortaklığıyla piyasaya çıktı. Albümde Burak Kut ve Kaiti Garbi’nin birlikte seslendirdiği 2 Yunanca şarkının yanı sıra Burak Kutun seslendirdiği 4 Türkçe şarkı da yer alıyor.

İlk klip Mykonosta çekildi

Burak Kut ve Kaiti Garbi’nin çıkış şarkıları “Harikalar Diyarım” ın klibi Yunanistanın gözde adası Mykonos’ta çekildi. Çekimleri iki gün süren klibin yönetmenliğini Victoria Vellopoulou üstlendi. 55 kişilik bir ekibin çalıştığı ve Mykonos sokaklarının kullanıldığı çekimde Mykonosun en önemli oteli Cavo Tagoo kullanıldı.
İkili albümlerini tanıtmak için 2016 yılının ilk aylarında Türkiye ve Yunanistanda konserler vermeye hazırlanıyor. [su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=aIaFN7jCseM” width=”400″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %