MÜZİK HABER

Spotify Şarkı Sözleri Özelliği ile güncellendi

İnternet üzerinden müzik veri akışı servisi olan İsveçli Spotify, çeşitli mobil ve masaüstü platformlarda kendinden sıkça söz ettiren bir uygulama. Kısa sürede yükselen, sağlam adımlarla ilerlemeye devam eden ve sınırsız müzik sağlayabilen uygulamanın küresel çapta lider olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün itibariyle masaüstü kullanıcılarına hitap eden bir güncelleme yayınlayan Spotify, bu güncellemesini Musixmatch ile koordineli bir şekilde yayınladı. Güncelleme ile kullanıcılar, müzik dinlerken aynı zamanda şarkı sözlerine de erişebilecekler. Yeni servisi kullanmak için uygulamanın alt kısmında bulunan şarkı sözleri butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Tabi çoğu güncellemede olduğu gibi açıkları, hataları kapatan, gerekli iyileştirme ve yenilikleri yapan Spotify, kullanıcıların takip ettikleri kişilerin; hangi müzikleri dinlediklerini, hangi istasyonları takip ettiklerini daha rahat bir şekilde görebilmesini sağlıyor. Kendinden daha çok söz ettirecek gibi duran Spotify’ın yeni güncellemesinin videosu sizlerle…

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BI7KH14PAwQ” autoplay=”yes”]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %