Müzİğİnİzİ Dünyaya Dağıtın

Türkiye’nin en büyük Youtube kanalı, 20 Milyon+ aboneli NET D MÜZİK‘e müzik video klibinizin dağıtımını yapıyoruz. ÜCRETSİZ

Şarkınıza dünyanın en iyi “Yapay Zeka Mastering” servisi LANDR ile MASTERING veya Analog Mastering yapıyoruz. ÜCRETSİZ (Yapay Zeka AI Mastering LANDR * nedir)

Şarkınıza Apple sertifikalı stüdyoda Apple Digital Master/MFiT yapıyoruz. ÜCRETSİZ
(MFiT rozetli şarkılara Apple Music/iTunes ayrıcalık veriyor & mağazasında öne çıkarıyor)

Şarkınıza Apple Spatial Audio (Dolby Atmos) yapıyoruz. ÜCRETSİZ
(Spatial Audio rozetli şarkıları Apple Music özel kategoriye koyuyor & öne çıkarıyor)

Kral TV, PowerTurk, NumberOne TV gibi Türkiye’nin en büyük ulusal müzik televizyonlarına video klibinizin dağıtımını yapıyoruz. ÜCRETSİZ

Türkiye’nin en büyük ulusal müzik radyolarına şarkınızın dağıtımını yapıyoruz. ÜCRETSİZ
(Süper FM, Kral FM, Show Radyo, Best FM, Mega Radyo, Radyo D, Radyo 7, Alem FM, Slow Time, Radyo Viva, Joytürk, Virgin Radyo, PowerTürk, Radyo Müzik, Kral Pop, Radyo Seymen, Number 1 Türk, Pal FM, Slow Türk)

Dünyadaki tüm dijital müzik platformlarına şarkınızın dağıtımını yapıyor ve listelerine tavsiye ediyoruz. Ayrıca Distrokid, CDbaby, TuneCore vb yabancı dağıtım servislerinin dağıtım yapamadığı Turkcell Fizy, Turktelekom Muud, Net D müzik platformlarına şarkınızı dağıtıyoruz. (Ayrıntılı liste ve bilgiyi sayfanın aşağısında bulabilirsiniz)

İzlenme ve dinlenmelerden gelen kazancınızı SIFIR KOMİSYON ile yani KESİNTİSİZ %100‘ünü size ödüyoruz. İzlenme ve dinlenme sayılarınızı Dijital Zaman Tasdik Damgalı Raporlar ile size bildiriyor, ödemenizi IBAN numaranıza yatırıyoruz.

Türkiye ve Avrupa’daki tüm Radyo, Televizyon, Disco/Club, Bar, Otel, Restaurant, Mağaza, Alışveriş Merkezi vb. yani halka açık müzik çalan her yerden TELİF ücretlerinizi almanız için sizi lisans edisyona ÜCRETSİZ üye yapıyoruz. Böylece sadece youtube, spotify vs değil, otel, radyo, tv, club, restaurant gibi tüm müzik yayını yapan mekanlarda şarkılarınız çaldıkça TELİF kazanıyorsunuz. (Meslek birliği ve telif hakkı nedir ayrıntılı bilgi için MSG* veya MESAM*)

ÜCRETSİZ MASTERING / MFIT / SPATIAL AUDIO / NET D YAYIN / TV & RADYO DAĞITIM / EDİSYON
Bu Özellikler Başka Hiç Bir Dijital Müzik Dağıtım Servisinde Yok ! STARZ 2013 yılından beri Aktif !

Aklınızda başka sorular mı var, Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümümüze bakabilirsiniz.
Başka sorularınız varsa lütfen mail atın, size gün içinde hemen dönüş yapacağız.

DAĞITIM YAPTIĞIMIZ DİJİTAL MÜZİK SERVİSLERİ:
Net D Müzik, Spotify, Apple Music / iTunes, Turkcell Fizy, TürkTelekom Muud, TikTok, Youtube Music, Shazam, Instagram Music, Deezer, Yandex LLC, Xbox Music, Nokia, Amazon, SoundCloud, MediaNet, Google Music, Rhapsody, PlayStation, eMusic,7 Digital, Virgin FR, Livewire Mobile Inc, Telecom Italia S.p.A, Juno Records, SendMe Mobile, Dada S.p.A., Mix&Burn, Slacker, Gracenote, BMAT, Blinkbox Music, Aspiro, Vervelife, Omnifone, rDio, Audible Magic, AT&T Mobility, Simfy GmbH, Inform-mobil, Internet Bookshop Italia Srl Psonar Limited, Bonic, Phononet, Cricket Communications Inc, Bloom FM Digital Distributution Networks, BounDEE, Zik Groupe Archambault, JB HiFi, Library Ideas / Freegal, Neurotic Media, Tuned Global

*(Distrokid, TuneCore, CDBaby gibi diğer yabancı dijital müzik dağıtım servisleri Türk platformları olan Turkcell Fizy, TurkTelekom Muud, NetD Müzik’e dağıtım yapamazlar. STARZ ile yapabilirsiniz. Fizy ve Muud Türkiye’de Spotify’dan bile çok daha fazla kullanıcıya sahip. Çünkü Türkiye’nin en büyük telefon operatörleri Turkcell & TürkTelekom ve Fizy/Muud aplikasyonunu müşterilerine bedava sunuyor ve bu app’ler internet kotalarından yemiyor.)