DOWNLOADS

Serdar Ortaç’tan DJ’lere Acapella Sürprizi!

Yeni albümü “ Çek Elini Kalbimden” ile aylar süren uzun bir çalışmadan sonra sevenleriyle buluşan Serdar Ortaç, yeni Remix albümünün müjdesini verdi.

Toplam 10 şarkıdan oluşan bu albümde, Serdar Ortaç, her zaman olduğu gibi Volga Tamöz, Mustafa Ceceli,  Sadun Ersönmez, Murat Yeter, Emrah İş, Nurettin Çolak, Uğur Kirik ve Tarık Ceran gibi Türkiye’nin en başarılı ve en beğenilen müzisyenlerinden oluşan dev bir kadroyu bu albümde bir araya getiren ünlü sanatçı, Ekim 2015’te çıkaracağı remix albümü için şimdiden kolları sıvadı ve albümünün vokal kanallarını 24 bit WAV formatında yayınladı.

DJ’lerin remix yapabilmesi için sadece solist kayıtları burada. En iyi remix seçilecek ve 1 Ekimde çıkacak olan Gold Remixes albümünde yer alacaktır..Serdar Ortaç

Paylaşılan vokal kayıtlarını Serdar Ortaç’ın SoundCloud hesabından indirebileceğiniz gibi aşağıdaki indirme bağlantısında da direkt olarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

[st_hover_fancy_icon_button text_color=”#ffffff” link=”https://mega.co.nz/#!V5wi3boT!0TgLRji0obDFVNMx3L47Aehpkss1CqzrP9WcgAeoMAI” background=”#ff7b00″ size=”small” target=”_blank” icon=”download” icon_spin=”no” icon_color=”#ffffff” icon_background=”#333333″ icon_position=”ss-icon-left” icon_separator=”ss-sep-none” border_radius=””]Serdar Ortaç – Çek Elini Üzerimden Acapella Pack[/st_hover_fancy_icon_button]

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

2 Comments

  1. Bende Remix çalışması yapmak istiyorum! Daha detaylı bilgiyi nerden alabillirm? Ne zamana kadar ve kime ne şekilde yollanacak tamamlanmış çalışmalar. Yardımcı olursanız sevinirim, başka bir yede detay bulamadım konuyla ilgili.

    1. Detay zaten yok malesef , yaptığın çalışmayı Twitter üzerinden göndermeye çalış , ya da Emre plak ile iletişime geç.

Leave a reply

More in:DOWNLOADS

0 %