MÜZİK HABER

Reason 8 Satışa Çıktı!

Propellerhead, geçtiğimiz ay sürpriz bir şekildeyeni versiyonunu duyurduğu müzik prodüksiyon yazılımı Reason 8’i satışa sundu.

Reason 8, yeni sürümde yenilenmiş bir arayüz ve hızlı bir iş akışı sunuyor. Yazılımın yeniden tasarlanan arayüzünde, dosyaları görünteleyip arama yapabileceğiniz yeni “Browser” ve “Arama” penceresi bulunuyor. Ayrıca “Browser” içerisinde görüntülenen sample, loop ve patch dosyalarını sürükle/bırak yöntemiyle projeye etmek mümkün. Tüm bunların yanında ise dahili olarak gelen ve Softube tarafından hazırlanan gitar ve bass amfi modelleri de Reason 8’in sunduğu yenilikler arasında bulunuyor.

Reason 8, şu anda tüm dünyada internet üzerinden itibaren satın alınabilir durumda. Standart versiyonu 405 €, Essentials versiyonu ise 120 € liste fiyatı ile satışa sunulan Reason 8’in yükseltme fiyatları da açıklandı.. Eski sürümlerden yükseltme yapmak isteyenler 129 € karşılığında, Reason 7 sürümünden yükseltme yapmak isteyen veya 1 Haziran 2014 tarihinden itibaren lisans sahibi olan kullanıcılar ise Reason 8’e ücretsiz sahip olabilecekler.

Reason 8 ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
http://www.propellerheads.se/reason8

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply