GENEL

Jack Ü’nün “Where Are You Now”su üstüne Rap!

İngiliz R&B şarkıcısı Craig David, yine yapacağını yaptı ve geçtiğimiz ay birdenbire ortaya çıkan bir video daki performansı ile müzik dünyasına yeteneğini bir kez daha ispatladı; ilişikteki videoda izleyelim bakalım David’in, Jack Ü’nün “Where Are Ü Now”su üstüne neler yaptığını…

İngiliz garage müziğinin son zamanlardaki en müthiş temsilcisi, videodaki bu performansını, davet edildiği MAJOR LAZER’in Londra’da Alexandra Palace’ta ki show’unda bu kez binlerce seyirci önünde tekrarladı.

David’in müthiş kariyeri bilindiği gibi 2000 yılında piyasaya çıkan ve nr1 parçaları “Fill Me In” ve “7 Days” in yer aldığı “Born To Do It” albümü ile başladı ve kendisine İngiltere’nin 1 numaraya yükselen en genç müzisyeni (o zamanki yaşı: 18 yıl, 11 ay ve 10 gün!)ünvanını kazandırdı. “Born To Do It” , 11 numaradan giriş yaptığı A.B.D. de de platinum plak ödülü aldı. 2002 yılında “Slicker Than Your Average” Billboard’ta 32 numaraya yükselirken, David 18 ay gibi kısa bir süre içinde tam altı adet parçası ile “UK TOP 10” içine girmeyi başaran isim oldu.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

Leave a reply

More in:GENEL

0 %