MÜZİK HABER

Lara Di Lara’dan Yeni Albümün İlk Klibi: “Sıradan Dediğin”

“Sıradan Dediğin”

Yeni albümü “Hazineler İçindesin”ile büyük beğeni toplayan Lara Di Lara,çıkış şarkısı “Sıradan Dediğin”in klibiyle izleyiciyle buluşuyor.

Sony Music etiketiyle yayınlanan ve 16 yeni şarkıdan oluşan albümün ilgi çeken şarkılarından biri olan “Sıradan Dediğin”in söz, müzik ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait. Lara Di Lara’nın şarkı sözlerinde olan estetiği ve dingin anlatımının klipte de yansıtıldığı çekimlerde, doğanın mucizevi güzelliği aktarılıyor.

Sinan Kut yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Semih Kababulut üstlendi. Doğal güzelliğiyle dikkat çeken Trakya’nın çeşitli noktalarında çekimlerin yapıldığı ve iki gün boyunca tüm ekibin doğanın etkisi altına girdiği çekimlerde, sanatçıya Rafael Cemo Çetinile Lara Lakayeşlik etti. Sedef Yılmaeryapımcılığında çekilen klipte mekan olarak Kıyıköy Aya Nikola Manastırı, Kastro Koyu Kamping, Çatalca Ormanlı Köyü tercih edildi.

Etkileyici doğa görüntüleri ile izleyiciyi kendine çeken klip, bir köpeğin bakışı, bir dalganın savruluşu, bir ağacın, bir dalın salınımıyla şarkının ruhunu aktarıyor.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=greKJ8gJylo” width=”380″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Bugün izleyiciyle buluşan “Sıradan Dediğin”şarkısının klibi, sanatçının vevo kanalında ve tüm müzik kanallarında yayında.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %