MÜZİK HABER

Melisa Uzunarslan, “Duy Beni” (Video)!

Melisa Uzunarslan ilk single çalışması “Duy Beni”yi DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.
Sezen Aksu, Sertab Erener gibi önemli isimler ile yıllardır aynı sahneyi paylaşan genç sanatçı, halen Teoman’ın kemanist ve vokalistliğini sürdürmekte.
Söz ve müziği kendisine ait “Duy Beni”nin düzenlemesi Alper Erinç’e, mix ve mastering ise Buğra Kunt’a ait. “Duy Beni”nin remix versiyonu ise Erdinç Erdoğdu tarafından gerçekleştirildi.
Yapımcılığını Samsun Demir’in üstlendiği single’ın, klip yönetmenliğini ise Mehmet Hakyemez yaptı.
İstanbul’un tarihi olduğu kadar yeniden yükselen değerler arasına giren Karaköy semtinde gerçekleştirilen klip, bugünden itibaren tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman ve kompozisyon bölümleri mezunu olan Melisa Uzunarslan, 8 yıldır Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nda yer almakta. Klasik kompozisyon dalında bestelediği Keman Konçertosu ve Oda Müziği eserleri ile verdiği konserleri ise klasik müzik tutkunları için ayrı bir önem taşımakta. [su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=-YO4VRqXk5Y” width=”400″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %