MÜZİK HABER

Burçak’ın Dünya’sına Hoşgeldiniz!

Sony Music’in yeni ismi Burçak “Dünya” şarkısını kliplendirdi!
Gerek müzikal altyapısı, gerekse şarkının sözleri ile dikkat çekmeyi başaran Burçak, klipte kullanılan styling ve danslar ile de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.
Yönetmenliğini Miray Kuzucu’nun yaptığı klipte Burçak’a Hollanda’da yaşayan, gerek sahnede gerekse kliplerinde her daim birlikte oldukları ekibi eşlik etti. Klip çekimi için İstanbul’a gelen ve Burçak’ın şarkılarının aranjörlüğünü de yapan Colin Meyer, yine Burçak’ın voklistliğini yapan ve güzelliği ile dikkatleri çeken Karine Philipsen ve Ravenna Moscoso klibe ayrı bir hava kazandırırken, dansları ile Senem Yelkenci ‘de ayrı bir renk kattı.
Bestesi Colin ve Burcak’a, sözleri Burak Ozan’a ait olan DÜNYA adlı single çalışması ile karşımıza çıkan Burçak , Hollanda’da doğmuş ve Türk kökenli olmanın getirdiği katkılarla, Oryantel sound ve Pop Rock’ın karşımını yakalıyor, yüksek enerjili, rock gitarlar ve büyüleyici ritimlerle alışılagelmemiş canlı performanslar sergiliyor.[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_UadeC3D9tw” width=”400″ height=”300″ autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %