MÜZİK HABER

Demet Akalın & Berkay Düeti Kliplendi!

Demet Akalın geçtiğimiz yaz çıkardığı ve satış rekorları kıran albümü Pırlanta nın dördüncü klibini albümde en çok istek alan şarkılardan biri olan 5 Yıl şarkısına çekti. Akalın, şarkıda birlikte düet yaptığı aynı zamanda şarkının söz yazarı ve bestecisi olan Berkay ile birlikte kamera karşısına geçti.

Türk Pop Müziğinin iki starı Demet Akalın ve Berkay, birlikte seslendirdikleri şarkı 5 Yılın klip çekimleri için kamera karşısına geçti. İstanbulun balıkçı köyü Garipçede 2 gün süren çekimler, film tadında gerçekleşti. 15 kişilik bir ekibin çalıştığı klipte Demet Akalın ve Berkay’a 11 yaşındaki İrem Boran eşlik etti. Sedat Doğan ın yönetmenliğini yaptığı klipte Demet Akalın ve Berkay, evli bir çifti canlandırdı. Senaryo gereği balıkçılıkla geçinen bir ailenin yaşadıklarını konu alan klip çok yakında müzik kanallarında yayınlanacak.

Yeni albümü için şimdiden şarkı seçimine başlayan Demet Akalın çekimlerde albümün ilk şarkısını yine Berkay’dan aldığını söyledi. Özel hayatlarında da yakın arkadaşı olan Berkay’la birlikte çalışmanın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Demet Akalın yeni şarkısı için “Muhteşem bir şarkı aldım, yine duygusala bağlayacağız bolca”, dedi.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Comments are closed.

0 %