MÜZİK HABER

İrfan Özata’dan “Git Başımdan” Filmi İçin Yepyeni Bir Şarkı

Türk pop müziğinin başarılı şarkı yazarı ve vokallerinden İrfan Özata; 29 Ekim’de vizyona giren “Git Başımdan” filmi için hazırladığı şarkı ile karşımızda.

İrfan Özata; başrollerinde Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Aslı Tandoğan, Seda Güven ve Nevra Serezli’nin yer aldığı; Şahin Altuğ’un yazıp yönettiği “Git Başımdan” filmi için iki şarkı hazırladı. Filmle aynı adı taşıyan şarkının sözleri Gökhan Şahin’e, bestesi İrfan Özata’ya, düzenlemesi ise Bahadır Tanrıvermiş’e ait.  2013 yılında yayınlanan ve İrfan Özata’nın profesyonel müzik dünyasına “merhaba” dediği ilk single’ı “Yanlış Fotoğraf”a da film için yeni bir düzenleme yapıldı. Oryantal ezgiler barındıran, eğlenceli formuyla dikkat çeken “Yanlış Fotoğraf”ın yeni düzenlemesi de Bahadır Tanrıvermiş imzası taşıyor.

“Git Başımdan” şarkısının dinleyicilerin beğenisine sunulan video klibinin yönetmenliğini Şahin Altuğ üstlendi. Klipte İrfan Özata’nın renkli görüntüleri ile birlikte filmden en özel kareler ekranlara yansıtıldı.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=4SfMP6DcBtM” autoplay=”yes”]https://www.youtube.com/watch?v=MARKGdsrl-M[/su_youtube]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0

Leave a reply

0 %