MÜZİK HABER

SynthMaster Dünya İkincisi!

MusicRadar’ın düzenlediği “Dünyanın En İyi Synth Yazılımı” oylaması sonuçlandı. SyntMaster aynı geçen sene olduğu gibi koltuğunu kimseye kaptırmadı ve dünyanın en iyi ikinci synth yazılımı seçildi.

Geçtiğimiz yıl birinci seçilen Sylenth1, bu sene 4. sıraya kadar geriledi ve lider koltuğuna Xfer Records’un geliştirdiği Serum geçti.

Dünyanın en iyi ikinci Synth yazılımı seçilen ve tamamen Türk yapımı, semi-modular yapıya sahip ödüllü SynthMaster, Bülent Bıyıkoğlu ve ekibi tarafından Ankara’da geliştirildi. Kısa süre içerisinde tüm dünyada oldukça büyük ilgi gören ve Hardwell, Martin Garrix, Avicii gibi dünyadaki elektronik dans müziğine yön veren aktif isimler tarafından da tercih edilen SynthMaster, geniş preset arşivi ve bunun yanında çoklu sentezleme özelliklerine sahip osilatörleri, analog/digital filtreleri, gelişmiş efekt ve güçlü modülasyon özellikleri ile rakiplerinden bir adım daha öne çıkıyor. Ayrıca SynthMaster’ın yakında iPad için yeni bir versiyonunun da çıkacağının müjdesini verelim.

SynthMaster’ın geliştiricisi KV331 Audio’nun kurucususu Bülent Bıyıkoğlu ve ekibine uluslarası arenada bizim adımıza elde ettiği başarılar için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Sizde SynthMaster ile hala tanışmadıysanız aşağıdaki bağlantıdan demo sürümünü indirebilir veya satın alabilirsiniz.

http://www.kv331audio.com

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %