MÜZİK HABER

Burak Beyler feat. Kein – Rüya (Video Klip)

Çalışmalarını Düzce’de devam ettiren Burak Beyler, daha önce yayınladığı “Ölü Misafir” isimli çalışmasının ardından Düzce’de Boykot Records’dan Kein ile hazırladıkları “Rüya” isimli şarkının video klip çalışmasını yayınladı. Önceleri prodüksiyon alanında daha aktif olan Burak, artık daha sık proje üretmenin farkına vararak çalışmalarına hız katacağını belirtiyor. Bu kararı vermesinde ise “Rüya” isimli video klip çalışmasının beklenenden daha fazla tepki almasının etkisi olduğunu söylüyor.

Ayrıca Burak Beyler video klip hakkında şu sözleri takipçilerine iletiyor;

“Tüm bu parça ve klibin içeriğinin yanı sıra, tüm bunları sadece kendi emeğimizle yapmış olmamız bizi daha da gururlandırıyor. Dışardan prodüksiyon desteği alamadık hiçbir konuda. Elimizdekileri kullanarak, emanet bir fotoğraf makinesi ile yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalıştık.Video klip künyesinden de anlayabileceğiniz gibi diğer işlemleri de kendimiz yaparak üretken olmaya çalıştığımızı, bu iş için elimizden geleni yaptığımızı görmenizi istiyorum. Belki yeterince kaliteli değil, bu konuda elbette olması gerektiği gibi eleştirilere açığım, herkesin görüşü benim için çok değerli. Yorumlarınızın içeriği her ne olursa olsun teşekkürler, daha kaliteli işler için daha çok çalıştığıma emin olabilirsiniz.”

Klibin içeriği daha çok soyut ve rüyası ile uyandığında telefonunda karşılaştığı mesajın bağlantılı olmasının ürperttiği iki farklı insanın bu olaya verdiği tepkiyi anlatıyor. Bu şekilde şarkıya bir hikaye, bir senaryo katılmaya çalışılmış. İki farklı insan, aynı rüya, aynı mesaj, aynı bağlantı; farklı olan şey ise birinin diğerinden daha hızlı olayları çözmesi oluyor.

Diğer video kliplerden farklı olarak bir hikayeyi de ele alan “Rüya” isimli video klip çalışmasını bakalım sizler nasıl bulacaksınız?

Söz: Burak Beyler, Kein
Altyapı: tunnA Beatz
Prodüksiyon: Burak Beyler
Senaryo: Burak Beyler
Kurgu/Montaj: Kein, Burak Beyler
Kayıt Stüdyosu: Boykot Records

[su_divider top=”no” text=”BAŞA DÖN” style=”dotted” divider_color=”#c8c8c8″ size=”1″ margin=”10″]

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

1 Comment

  1. çok güzel olmuş, tebrikler

Leave a reply

0 %