MÜZİK HABER

Kaan, Kenan Doğulu & Radio Killer ile Rap Atağı

Yetenek Sizsiniz Türkiye’deki performansları ile tanıdığımız Kaan Gülsoy, Mario Winans ile yaptığı düet sonrası beklenen ikinci single çalışması “Living It Up”‘ın klibini yayınladı.

Şarkıda Kaan’a Kenan Doğulu ve Romanya’nın popüler müzik grubu Radio Killer eşlik ediyor. Kaan’ın yabancıları aratmayan İngilizce flow’u, Britney Spears ve Puff Daddy gibi isimlerle çalışan Fotios Stefos, Markus Bell, Harold Brown, Alexandrescu Daniel’ın müzik ve sözleri, Kenan Doğulu ve Radio Killer düet desteği ile şarkıya üst düzey bir prodüksiyon yapılmış. Ve Yunanistan’ın başkenti Atina’da çekilen, böyle prodüksiyonu taşıyacak derecede güzel bir video klip ile süslenmiş.

Türkiye’deki en önemli pop yıldızlarından Kenan Doğulu daha önce “Shake It Up Şekerim” şarkısı ile Eurovision’da 4. olmuştu, fakat şarkı tüm Türk pop şarkıcılarının yaşadığı gibi Avrupa yada Amerika listelerinde bir başarı elde edememişti. Ama bu şarkı Kaan kadar Kenan Doğulu’nun da diskografisinde önemli bir yer edinecek gibi görünüyor. Çünkü Türk & Yabancı sentezini başarısız yakalama çalışmaları yerine tamamen yabancı bir sound’a Kenan Doğulu’nun sesi çok daha yakışmış.

Şarkının Türkçe versiyonunun olmaması bize göre önemli bir eksik. Hit sözlerle en azından nakarat bölümünün Türkçe olması Türkiye’de club hatta radyo/tv playlistlerine girmesini sağlayabilirdi. Fakat anlaşılan Kaan ve ekibini buna lüzum görmedi.

Kaan’ın başarısını bir adım daha yukarıya taşıyacak bu özenli ve güzel çalışmayı Starz ekibi olarak biz çok sevdik ve sizlerin de beğenisine sunuyoruz…

www.facebook.com/officialKAAN
www.twitter.com/officialKAAN
www.officialkaan.com

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Heyecanlandım
0
Mutlu Oldum
0
Aaaşık Oldum
0
Emin Değilim
0
Starz Web
Starz... S Tarz... Sokak Tarzı... Hip Hop / Rap / R&B / Club / Dance / DJ

Leave a reply

0 %